Yalı Çapkını 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı !Yalı Çapkını 3. bölüm full izle!

Yalı Çapkını 3. Bölümü Star TV’de ekrana geldi. Dizinin 3. Bölümünde Seyran gelin geldiği aileyi tanımaya başlıyor. Seyran'ın ailesi İstanbul'a taşınma kararı alıyor. Halis Ağa Ferit'le ilgili yeni planlarını açıklıyor. Peki Yalı Çapkını 3. Bölümde başka neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yalı Çapkını 3. Bölümü haberimizden kesintisiz şekilde izleyebilirsiniz. İşte 7 Ekim Star TV full izleme sayfası…

F5HABER F5HABER
Yalı Çapkını 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı !Yalı Çapkını 3. bölüm full izle!

Star TV’de bu akşam Yalı Çapkını var. Dizinin yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Hikayesi Gülseren Budayıcıoğlu’na ait olan Yalı Çapkını’nda bu akşam (7 Ekim Cuma) Antep'te Suna ile ilgili söylentiler çıkmaya başlar. Seyran sanılanın aksine Ferit'e boyun eğmez ve dersini verir. Peki Yalı Çapkın’ı 3. bölümde neler yaşanacak? İşte Yalı Çapkını full izleme linki….

YALI ÇAPKINI SON BÖLÜM İZLE

YALI ÇAPKINI 3. BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Düğünden sonra İstanbul’a gelen Seyran; hem Korhanların düzenine alışmaya hem de yeni ailesini benimsemeye çalışmaktadır.

Halis Ağa’nın ise aklında Ferit ile ilgili yeni bir plan vardır. Antep’te Suna hakkında çıkan söylentiler Kazım’ı sinirlendirir ve bir karar almaya iter.

Benzer Haberler
Yalı Çapkını başrol oyuncuları kimdir? Yalı Çapkını Seyran, Ferit, Suna, Pelin kimdir?

Google'da herkes bunu arıyor! F5HABER-

26 Eylül 2022 Pazartesi reyting sonuçları açıklandı! Alparslan: Büyük Selçuklu, Yasak Elma, Bir Küçük Gün Işığı, Yalı Çapkını, MasterChef reyting yarışı nasıl sonuçlandı?

26 Eylül reyting sıralamasında zirvede kim var? F5HABER-

Afra Saraçoğlu kimdir? Yalı Çapkını Seyran (Afra Saraçoğlu) kaç yaşında ve aslen nereli?

Yalı Çapkını'nın Seyran'ını ne kadar tanıyorsunuz? F5HABER-

Mert Ramazan Demir kimdir? Yalı Çapkını Ferit kaç yaşında ve aslen nereli?

Yalı Çapkını'nın şımarık çocuğu Ferit'i tanıyalım! F5HABER-

SONRAKİ HABER