Hıncal Uluç: "Mini etekli" diye Zeki'ye kızan adam, kendi plak kapağında çırılçıplaktı

Sabah gazetesi yazarı Hıncal Uluç, Türkiye’nin sanat güneşi olarak tanınan Zeki Müren’e dair kullandığı ifadelerle gündeme gelen müzisyen Özdemir Erdoğan için "Hayatı boyunca, o muhteşem besteci, söz yazarı ve yorumcu ustalığına rağmen, ters kafası yüzünden hiç "star" olamadı.. Unutuldu sonunda ve şimdi kendini hatırlatmak için anıtlara saldırıyor ve ben artık ona sadece acıyorum.." diye yazdı.

Müzisyen Özdemir Erdoğan’ın  "Onu izleyen erkek çocuklar travmalar yaşadı. Kötü bir rol modeldi" ve "Zeki Müren kötü örnek olmadıysa LGBT’ler nereden çıktı?" sözleri tartışılmaya devam ediyor.

Özdemir Erdoğan çırılçıplaktı!

Sabah yazarı Hıncal Uluç da bugünkü köşe yazısında Özdemir Erdoğan’ın bu ifadelerine vurgu yaparak Erdoğan'ın yıllar önceki kapağını hatırlattı. Uluç "Ertuğrul Özkök köşesinde Zeki Müren'e, "Gençlere kötü örnek oldu, geyliği teşvik etti" diye çağdışı bir ithamla saldıran Özdemir'in, kendi plak kapağını yayınladı, ben buraya koyamıyorum..

Çırılçıplaktı Özdemir, kendi plak kapağında..
Hani "Mini etekli" diye Zeki'ye kızan adam.. Pardon Adem, çırılçıplaktı!." ifadelerini kullandı. 

Hıncal Uluç, “Sana artık sadece acıyorum, Özdemir” diye seslendiği köşe yazısında şunları yazdı:

Şimdi o Özdemir'e bakıyorum. Baştan sona kendi hataları, ters inadı ve ısrarı ile kaybolan popülerliğini ve unutulmuşluğunu hazmedemiyor, heykellere saldıran yobazlar gibi, bu ülkenin müzik anıtlarına balta kazma girip gündem olmaya çalışıyor.

Dün gene bizim Günaydın'a manşet yaptırmış kendini..
Tuba'ya bilgiçlik taslamış.

"Unutmayalım ki, her şarkı bir tiyatrodur. Şarkıları gerçek hayatla karıştırmamalı" diyor.. Ama o her biri "tiyatro" olan şarkıları sahnede her defasında seyircisini şaşırtan kılıklarla okuyan Zeki Müren'e saldırıyor..