Yalı Çapkını nefes kesti... Halis Ağa’nın köşkünde hiçbir şey eskisi gibi olmayacak!

Gülseren Budayıcıoğlu’nun kaleminden çıkan Yalı Çapkını, yeni sezonda heyecan dolu bir bölümle ekranlardaydı. Kadrosunda Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor ve Şerfi Sezer gibi usta isimlerin yanı sıra; Emre Altuğ, Gülçin Santırcıoğlu ve Gözde Kansu gibi deneyimli isimlerin yer aldığı dizide Seyran ile Ferit’in düğünü ve Halis Ağa’nın Nükhet’i çağırması bölüme damgasını vurdu.

Yalı Çapkını nefes kesti... Halis Ağa’nın köşkünde hiçbir şey eskisi gibi olmayacak! - Sayfa 1

Yalı Çapkını, ekrana gelen 37. bölümüyle tüm izleyici gruplarında Cuma akşamının en çok izlenen dizisi oldu. Afra Saraçoğlu ile Mert Ramazan Demir’in başrolünde yer aldığı dizi iki genç oyuncunun başarılı partnerliği ile de sosyal medyada çok konuşuldu.

Yalı Çapkını nefes kesti... Halis Ağa’nın köşkünde hiçbir şey eskisi gibi olmayacak! - Sayfa 2

Star ekranlarında yayınlanan Yalı Çapkını dizisi, izleyicilerin yoğun ilgisini çekmeye devam ediyor. Dizi hayranları Afra Saraçoğlu ile Mert Ramazan Demir’in uyumuna ve yüksek enerjisine tutuklu kaldı.

Yalı Çapkını nefes kesti... Halis Ağa’nın köşkünde hiçbir şey eskisi gibi olmayacak! - Sayfa 3

İkinci sezona çok etkili bir bölüm ile başlayan Yalı Çapkını dizisinde yaşanacak değişiklik izleyiciyi epey derinden etkileyecek. Önümüzdeki bölümlerde Yalı Çapkını dizisini izleyen herkesin dikkatini çekecek bir değişim yaşanacak.

Yalı Çapkını nefes kesti... Halis Ağa’nın köşkünde hiçbir şey eskisi gibi olmayacak! - Sayfa 4

Binnur Kaya gibi yine usta bir oyuncunun dizinin ikinci sezonuna katılması Yalı Çapkını’nı daha da çok konuşulan bir dizi yapacak gibi gözüküyor.