Apple Watch Series 5 tanıtıldı!

10 Eylül etkinlik kapsamında tanıtılan Apple Watch Series 5 özellikleri ve fiyatı haberimizde.

TEKNOLOJİOKU TEKNOLOJİOKU
Takip et
Takip et

Apple Watch’ın yeni versiyonu beklendiği üzere Apple 10 Eylül etkinliği kapsamında tanıtıldı. Apple Watch Series 5'in eski modelinin tasarımını koruduğu görüldü.

Apple Watch Series 5 tanıtıldı!

Apple'ın 10 Eylül etkinliği kapsamında tanıtılmasının merakla beklendiği ürünlerden birinin de  Apple Watch Series 5 olduğunu söyleyebiliriz. Hakkında çok fazla bir sızıntı ya da söylentinin bulunmadığı cihazın, kullanıcılara büyük bir ekran sunarak eski tasarımını koruduğu görüldü.

Apple Watch Series 5’in Always-On özelliği ile artık saatinizin ekranı asla kapanmayacak, böylelikle her saniye ekranınızı görebileceksiniz. Ancak sizin ekrana bakmadığınız zamanlarda ekran parlaklığı otomatik olarak azalarak enerji tasarrufu sağlanmaya devam edecek. Bu zamanlarda ekran parlaklığını yüzde 1 seviyesine kadar düşürerek pil ömrünün 18 saate kadar kullanım sunması sağlanacak.

Detaylar geldikçe siz değerli okuyucularımız ile paylaşmaya devam edeceğiz.

Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında TEKNOLOJİOKU internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.
SONRAKİ HABER