Mesut Özil Antalya kampında yok

Fenerbahçe, 4 futbolcusunun Kovid-19 testlerinin pozitif çıktığını açıkladı. Sarı Lacivertli kulüpten yapılan açıklamada Mesut Özil'in sakatlığından dolayı Antalya kampına katılamayacağı ve tedavisine İstanbul'da devam edileceği duyuruldu. Ayrıca sakatlıktan dönüş aşamasında olan Mert Hakan Yandaş'ın da hazırlıklarını özel program dahilinde İstanbul’da sürdüreceği bildirildi.

F5HABER F5HABER
Mesut Özil Antalya kampında yok

Fenerbahçe , 4 futbolcusunun Kovid-19 testlerinin pozitif çıktığını açıkladı. Sarı Lacivertli kulüpten yapılan açıklamada Mesut Özil'in sakatlığından dolayı Antalya kampına katılamayacağı ve tedavisine İstanbul'da devam edileceği duyuruldu. Ayrıca sakatlıktan dönüş aşamasında olan Mert Hakan Yandaş'ın da hazırlıklarını özel program dahilinde İstanbul’da sürdüreceği bildirildi. 

Fenerbahçe'den yapılan açıklama şu şekilde:

Lige verilen arada çalışmalarını Antalya’da sürdürecek olan takımımızda bugün yapılan rutin testlerde 4 oyuncumuzun sonucu pozitif çıkmıştır. Ayrıca takım kaptanımız Mesut Özil’e bugün Acıbadem Altunizade Hastanesi’nde anestezi altında bel bölgesi faset eklem enjeksiyonu yapılmıştır. Rehabilitasyon süreci başlayan oyuncumuz takımımızın Antalya kampına katılmayarak tedavisine İstanbul’da devam edecektir. Sakatlıktan dönüş aşamasında olan Mert Hakan Yandaş da hazırlıklarını özel program dahilinde İstanbul’da sürdürecektir.

 Kamuoyunun bilgisine sunarız.

SONRAKİ HABER