Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce oyunu kullandı

Geçen günlerde cumhurbaşkanı adaylığından çekildiğini duyuran Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, oyunu Ankara'da kullandı. Yaşamkent Şener Çakmak Anadolu Lisesi'ne gelen İnce, kendisine düzenlenen kara propagandaya ilişkin olarak gazetecilere sitem etti, "Ortada bir kaset yok. Rica ediyorum haberleri doğru yapın. Ama bunları ortaya çıkartan FETÖ. Ama bunu yayanlar var ya, hepsine dava açacağım. Eski arkadaşlarım dahil" dedi.

F5HABER F5HABER
Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce oyunu kullandı

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, oyunu Ankara Yaşamkent Şener Çakmak Anadolu Lisesi'nde kullandı. İnce oyunu kullanmasının ardından bir açıklama yaptı.

Burada kendisine düzenlenen kara propagandaya ilişkin olarak gazetecilere sitem eden İnce, "Haberleri yanlış yapıyorsunuz. Ortada bir terör örgütü var. Bir porno sitesinden almışlar görüntüleri, benim kafamı yapıştırmışlar. Ne kaset komplosu? Ortada bir kaset yok. Rica ediyorum haberleri doğru yapın" dedi.

İnce, "Ama bunları ortaya çıkartan FETÖ. Ama bunu yayanlar var ya, hepsine dava açacağım. Eski arkadaşlarım dahil. Her birine dava açacağım" diye konuştu.

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce oyunu kullandı - Resim : 1

ADAYLIKTAN ÇEKİLMİŞTİ

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, 11 Mayıs'ta partisinin genel merkezinde yaptığı açıklamada adaylıktan çekildiğini açıklamıştı.

İnce "Bunu memleketim için yapıyorum" demişti.

SONRAKİ HABER