Sessizliğini bozan Wanda Nara, Icardi ile ayrıldıklarını açıkladı: 'Neye mal olduğunu biliyorum'

Galatasaray'ın Arjantinli yıldız futbolcusu Mauro Icardi ve eşi Wanda Nara'nın ayrılık iddiaları sosyal medyada doğrulandı. Bir süredir dedikodu malzemesi olan çiftin boşanma haberi, Wanda Nara'nın açıklamasıyla kesinleşti.

Sessizliğini bozan Wanda Nara, Icardi ile ayrıldıklarını açıkladı: 'Neye mal olduğunu biliyorum' - Sayfa 1

Wanda Nara'nın, geçtiğimiz günlerde Mauro Icardi'yi sosyal medya hesaplarından takipten çıkması, çiftin ayrılacağına dair spekülasyonları artırmıştı. Bu hareket, Arjantin basınında geniş yankı buldu ve boşanma söylentilerini güçlendirdi.
 

Sessizliğini bozan Wanda Nara, Icardi ile ayrıldıklarını açıkladı: 'Neye mal olduğunu biliyorum' - Sayfa 2

Wanda Nara sessizliğini bozdu
Wanda Nara, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada ayrılığı resmen duyurdu. Nara, “Sonların ne kadar zor olduğunu ve neye mal olduklarını biliyorum” ifadelerini kullanarak, boşanma sürecinin zorluğunu dile getirdi.

Sessizliğini bozan Wanda Nara, Icardi ile ayrıldıklarını açıkladı: 'Neye mal olduğunu biliyorum' - Sayfa 3

Geçmişten günümüze Icardi-Nara i̇lişkisi
Wanda Nara, ilk evliliğini 2008 yılında futbolcu Maxi Lopez ile yapmış ve bu evlilikten üç çocuk sahibi olmuştu. Ancak, Nara'nın Lopez'i Mauro Icardi ile aldatmasıyla çift boşanmıştı. Ardından, Wanda Nara ve Mauro Icardi evlenmiş ve bu birliktelikten iki çocukları olmuştu. Çiftin inişli çıkışlı ilişkisi, medyanın sıkça gündeminde yer aldı.

Sessizliğini bozan Wanda Nara, Icardi ile ayrıldıklarını açıkladı: 'Neye mal olduğunu biliyorum' - Sayfa 4

Ayrılık açıklaması
Wanda Nara, ayrılık kararını şu sözlerle duyurdu: