Seren Serengil Hadise çıkaracak: Makyajlı da olsa makyajsız da olsa çirkin

Seren Serengil sunuculuğunu yaptığı magazin programında Hadise ile ilgili öyle söyledi ki duyanlar kulaklarına inanamadı. Seren Serengil'in şarkıcı Hadise'yle ilgili sarf ettiği sözler sosyal medyanın gündemine oturdu. Seren Serengil, Hadise için "çirkin" dedi.

Seren Serengil Hadise çıkaracak: Makyajlı da olsa makyajsız da olsa çirkin - Sayfa 1

Beyaz TV'de yayınlanan 'Söylemezsem Olmaz' programında sunuculuk ve yorumculuk yapan Seren Serengil, Hadise'nin makyajsız olduğu iddia edilen fotoğrafı hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı.
 

Sunuculuğunu yaptığı magazin programında 21 Ocak Perşembe günü yayınlanan bölümünde Hadise gündeme geldi. Bir markanın reklam yüzü olan ünlü şarkıcı çekimleri "makyajsız" olarak gerçekleştirdi.

 
 
 

Seren Serengil Hadise çıkaracak: Makyajlı da olsa makyajsız da olsa çirkin - Sayfa 2

Seren Serengil, Hadise'nin makyajsız olduğuna inanmamasına karşın Hadise'nin çirkin olduğunu söyledi. Serengil: "Makyajlı da olsa makyajsız da olsa çirkin yani suratı.

Seren Serengil Hadise çıkaracak: Makyajlı da olsa makyajsız da olsa çirkin - Sayfa 3

"Güzel değil yani, şu fotoğraf güzel değil makyajlı da makyajsız da. Çok daha güzel fotoğrafları var, Allah aşkına güzel mi bu? Makyajsız da değil, ona rağmen güzel değil!"

Seren Serengil Hadise çıkaracak: Makyajlı da olsa makyajsız da olsa çirkin - Sayfa 4

"Makyajlı da kabul etsek, makyajsız da kabul etsek ikisinde de kötü yani. Kaşları neredeyse burnuna yapışmış aşağıya doğru, çirkin çıkmış kız. Bu kadar da kötü değil heralde. Bu nedir böyle?" ifadelerine yer verdi.