Reytingde zirve olay! 5 diziye fark attı

5 Nisan 2022'nin reyting sonuçları görenleri şaşırttı! Sonuçlara göre Baba, Masumlar Apartmanı, Destan, Evlilik Hakkında Her Şey, Üç Kız Kardeş reytinglerde hüsrana uğradı. İşte detaylar

Reytingde zirve olay! 5 diziye fark attı - Sayfa 1

Kadir, İlhan’a olan borçlarını ödemek için çare ararken, Emin’le ilgili bir sırrı öğrenir. Saruhanlı ailesini köşeye sıkıştıran İlhan’ın hedefinde bu kez Kadir vardır. Büşra, İlhan’dan kaçmaya çalışırken büyük bir sürprizle karşıladığı Baba reytinglerde umduğunu bulamadı. 

114
Reytingde zirve olay! 5 diziye fark attı - Sayfa 2

Somer’in bir anlık duygu patlamasıyla sorduğu soru Türkan’ı şüpheye düşürür. Kocasının bir ilişkisi olduğu ve bu ilişkiden de bir bebek beklediğini düşünen Türkan, bu işin peşine düştüğünde hiç ummadığı bir şeyle karşılaşır. Öte yandan Somer’e ulaşamadıkça çılgına dönen Mine, soluğu Rüçhan’ın evinde aldığı Üç Kız Kardeş reytinglerde geriledi. 
 

214
Reytingde zirve olay! 5 diziye fark attı - Sayfa 3

Azra’nın müvekkilini ikna etmek için söylediği yalanın ortaya çıkması işlerin daha da karışmasına yol açar. Hande için ise bu durumu kabullenmek hiç kolay değildir. Sanem’in tam da Bora’ya aşık olduğunu düşündüğü anda Ural’ın onu araması, duygularını sorgulamasına yol açtığı Evlilik Hakkında Her Şey reytinglerde ilk 10'a giremedi. 
 

314
Reytingde zirve olay! 5 diziye fark attı - Sayfa 4

Gülben’i hastaneye götüren Esat, doktorun söylediklerinin ardından karısını bir süre apartmandan uzaklaştırmak ister. Fakat Gülben ablasına yakın olmakta kararlıdır. İkisi de geri adım atmayınca, Gülben fevri bir karar verdiği Masumlar Apartmanı dibe çakıldı.

414