‘Recep İvedik 7' filminin çekimleri başladı! Setten ilk kareler geldi...

Şahan Gökbakar'ın hazırlıklarına başladığını duyurduğu ve Disney Plus'ta izleyiciyle buluşacak olan "Recep İvedik 7" filminden ilk kareler paylaşıldı.

‘Recep İvedik 7' filminin çekimleri başladı! Setten ilk kareler geldi... - Sayfa 1

Çekimleri geçtiğimiz günlerde başlayan ve büyük bir merakla beklenen ‘Recep İvedik 7’ dizisinin setinden ilk kareler geldi.

‘Recep İvedik 7' filminin çekimleri başladı! Setten ilk kareler geldi... - Sayfa 2

Togan Gökbakar’ın yönetmenliğini, Şahan Gökbakar’ın başrolünü üstlendiği ‘Recep İvedik 7’ filmi Disney Plus'ta izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz günlerde çekimleri başlayan filmde Şahan Gökbakar'a Öznur Serçeler, İrfan Kangı, Murat Ergür, Eray Türk ve Nurullah Çelebi eşlik ediyor.

‘Recep İvedik 7' filminin çekimleri başladı! Setten ilk kareler geldi... - Sayfa 3

RECEP İVEDİK 7 KONUSU

Gişe rekortmeni serinin yeni filminde; şehir hayatı ve ekonomik koşullardan bunalan Recep İvedik, en yakın arkadaşı Nurullah’ı da yanına alarak babaannesinden kendisine miras kalan köy evine gitmeye karar verir. 

‘Recep İvedik 7' filminin çekimleri başladı! Setten ilk kareler geldi... - Sayfa 4

Köy hayatının tadını çıkaracağı sırada, köye ve civar ormanlara zarar verecek büyük bir projenin varlığından haberdar olan Recep İvedik, köylülerle el ele vererek, bu projeye karşı heyecanlı ve komik bir maceraya atılacaktır.