Gelinim Mutfakta 15 Eylül Pazartesi puan durumu nasıl? Çeyrek altını kim aldı? Günün birincisi kim?

Gelinim Mutfakta 15 Eylül puan durumu, ekran başındaki izleyiciler tarafından merak edilmeye başladı. Kanal D'nin uzun bir süredir devam eden yemek programında bu hafta yine kıyasıya mücadele devam ediyor. 4 gelin ve kayınvalidenin yarıştığı Gelinim Mutfakta 15 Eylül puan durumu nasıl? Bugün Gelinim Mutfakta'da kim 1'nci oldu? Çeyrek altını kim aldı?

POSTA POSTA

Gelinim Mutfakta 15 Eylül puan durumu izleyiciler tarafından merak ediliyor. Hafta içi her gün ekrana gelen yemek yarışmasında bir isim günün sonunda çeyrek altını yakasına takıyor 4 gelin mücadele verirken Gelinim Mutfakta 15 Eylül puan durumu kayınvalideler tarafından belirleniyor. Peki, Gelinim Mutfakta 15 Eylül puan durumu nasıl? Bugün Gelinim Mutfakta'da kim 1'nci oldu? Çeyrek altını kim aldı?

ÇEYREK ALTINI KİM ALDI?

Gelinim Mutfakta programında bugün kayınvalidelerden en yüksek puanı alıp günün birincisi olan isim Aslıhan oldu.

GELİNİM MUTFAKTA 15 EYLÜL PUAN DURUMU

Gelinim Mutfakta 15 Eylül puan durumu:

Yağnur: 12

Hazal: 12

Yaren: 10

Aslıhan: 16

Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında POSTA internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.
SONRAKİ HABER