Okan Buruk'un maaşına zam yapıldı; Yeni sözleşmede bomba detay

Galatasaray'da teknik direktör Okan Buruk'un sözleşmesi uzatılıyor. Geçtiğimiz sezon sarı-kırmızılı ekipte unutulmaz başarılar elde eden Buruk'un yeni sözleşmesinden kazanacağı maaş da ortaya çıktı.

Okan Buruk'un maaşına zam yapıldı; Yeni sözleşmede bomba detay - Sayfa 1

Dursun Özbek ve yönetiminin göreve gelmesinin ardından Domenec Torrent ile yollar ayrılmış ve Okan Buruk'un Galatasaray'ın yeni teknik direktörü olmuştu. Genç teknik adam 2022-2023 sezonunda rekorları altüst ederek Galatasaray'ı 23. kez Süper Lig'in zirvesine taşımıştı.

Okan Buruk'un maaşına zam yapıldı; Yeni sözleşmede bomba detay - Sayfa 2

Bu sezona da başarılı bir giriş yapan sarı-kırmızılı ekipte Okan Buruk'un sözleşmesi uzatılıyor. Başarılı teknik direktöre ciddi bir zam da yapılacak.

Okan Buruk'un maaşına zam yapıldı; Yeni sözleşmede bomba detay - Sayfa 3

Skorer geçtiğimiz gün Galatasaray'la kısa sürede unutulmaz başarılar yakalayan teknik direktör Okan Buruk'un sözleşmesi uzatmaya hazırlandığını duyurmuştu. Skorer'in edindiği bilgiye göre sarı-kırmızılı idareciler Okan Buruk'un sözleşmesini 1 yıl daha uzatacak. 

Okan Buruk'un maaşına zam yapıldı; Yeni sözleşmede bomba detay - Sayfa 4

Geçtiğimiz gün yeni sözleşme hakkında konuşan Okan Buruk, "En büyük hayalim G.Saray'ın teknik direktörü olmaktı. Bunu da devam ettirmek istiyorum. Bizim için maddiyat her zaman ikinci planda gelir. Galatasaray'ın başarısı ise birinci planda olur" ifadelerini kullandı.