Müge Anlı'nın yayınında tehlikenin kıyısından dönüldü!

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında baş şüpheli olarak yayına çıkan Mehmet Bey'in kanala bıçakla girmeye çalıştığını öğrenen Müge Anlı hesap sordu.

Müge Anlı'nın yayınında tehlikenin kıyısından dönüldü! - Sayfa 1

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvuran Uğur Boztepe, altınlarını ve dişlerini evde bırakıp kayıplara karışan annesi Döndü Boztepe'yi bulmak için yardım istedi. Olayda baş şüpheli olarak görülen Mehmet Bey ise canlı yayına çıktı.

Müge Anlı'nın yayınında tehlikenin kıyısından dönüldü! - Sayfa 2

Uğur Boztepe'nin başvurusu üzerine Döndü Boztepe'nin yaşadığı köyde 2 kadavra arama köpeği ile çalışmalara başlandı.

Müge Anlı'nın yayınında tehlikenin kıyısından dönüldü! - Sayfa 3

Döndü Hanım'ın evde dişlerini ve parasını bırakıp kayıplara karıştığını söyleyen Anlı, "78 yaşında bir kadın niye kaçsın? Üç tane oğlu İzmir'de yaşıyor. Onlar da tek bir kişiden şüphelendiklerini söylüyor. Annelerinin Mehmet Bey'den korktuğunu söylüyor" dedi. İddiaların odağında olan Mehmet Bey ise canlı yayına çıktı

Müge Anlı'nın yayınında tehlikenin kıyısından dönüldü! - Sayfa 4

Kayıp olayıyla ilgili Mehmet Bey'in verdiği röportajı hatırlatan Anlı, "Mehmet Bey bize verdiği ilk röportajda Döndü Hanım'ın kaybolduğu sabah koşan 2 kadın gördüğünü söyledi. İkinci röportajında ise Döndü Boztepe'nin kaybolduğu 6 Şubat gecesi 23.30'da bir erkeğin kolunda gördüğünü belirtti. Mehmet Bey, yaşlı kadının fark edilmemek için başını uzun boylu erkeğin omzuna dayadığını da anlattı" ifadelerini kullandı.