MHP lideri Bahçeli'den çok sert açıklama! 'Bu uğurda her şey göze alınmıştır'

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 9 şehidimizin ardından yaptığı açıklamada terörle mücadele için net ifadeler kullandı.

MHP lideri Bahçeli'den çok sert açıklama! 'Bu uğurda her şey göze alınmıştır' - Sayfa 1

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin 9 şehit için sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım şu şekilde oldu:

MHP lideri Bahçeli'den çok sert açıklama! 'Bu uğurda her şey göze alınmıştır' - Sayfa 2

PKK/KCK terör örgütünü kaynağında hem engellemek hem de eritmek amacıyla icra edilen Pençe-Kilit Harekatı’nın operasyon sahasında bulunan bir üssümüze yönelik dün akşam saatlerinde teröristlerce saldırı/sızma girişimi vuku bulmuş, bu suretle çıkan çatışmada 9 kahraman kardeşimiz şehit düşmüş, 16 kahraman kardeşimiz ise yaralanmıştır. Elbette tertemiz şehit kanları yerde kalmayacak, sorulacak hesap mahşere bırakılmayacaktır.

MHP lideri Bahçeli'den çok sert açıklama! 'Bu uğurda her şey göze alınmıştır' - Sayfa 3

Bölücü terör örgütü PKK/YPG/PYD’yle emel, eylem ve hedef ortaklığı yapan siyasi veya sivil toplum kuruluşu maskeli odaklar, bunun yanı sıra ülkemiz üzerinde hesap yapan bölge devletleriyle emperyalist ülkeler, bunların mücavir bölgelerimizde at koşturan ajanları alenen Türkiye’ye silah çekmekte, milli varlığımızla milli güvenliğimize husumet saçmaktadır.

MHP lideri Bahçeli'den çok sert açıklama! 'Bu uğurda her şey göze alınmıştır' - Sayfa 4

Sözün hükmü yerine devletin ezici, cezalandırıcı ve muktedir hükmünü tehdidin ürediği alanlara yoğunlaştırmak, mücadeleyi bütünlükçü bir politika eşliğinde tavizsiz şekilde sürdürmek, teröre ve bölücülüğe karşı sıfır toleransla hareket etmek mutlak bir beka konusudur. Yüreklerimize ateş düşüren canilerin barındığı, sığındığı, saklandığı, silahlandığı, eğitildiği, araziye sürüldüğü her yer açık ve meşru hedeftir.