MHP Genel Başkan Yardımcısı Yönter'den Ebru Baki'ye çok ağır sözler: Ne o, kaldıramadınız mı? Kudurdunuz değil mi?

Bahçeli'nin açıklamalarını canlı yayında gündemine taşıyan Habertürk TV sunucusu Ebru Baki'ye MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter'den çok sert eleştiriler geldi. Sosyal medya hesabından açıklamalar yapan Yönter "Ne o, kaldıramadınız mı? Kudurdunuz değil mi? her seferinde MHP’ye tahammülsüzlüğünü ifşa eden, alaycı gülümsemesiyle gerçekleri çarpıtan sözde bir gazetecidir....Konuklarını MHP düşmanları arasından seçmesi tam bir kokuşmuşluktur..." ifadelerini kullandı.

F5HABER F5HABER

MHP'nin hazırladığı anayasa taslağını, Habertürk canlı yayınında konuklarıyla değerlendiren gazeteci Ebru Baki, MHP tarafından hedef alındı. MHP Genel Başkan Yardımcısı Ulvi Yönter, Twitter hesabından Baki'ye ve programdaki konuklarına ağır hakaretlerde bulundu.

Yönter'in paylaştığı iki tweet şöyle:

1)- Habertürk’te art niyetli Ebru Baki’ye konuk olan Kemal Öztürk, Pınar Kandemir Hacıbektaşoğlu ile Gülfem Saydam Sanver’in Genel Başkanımızın 100 maddelik anayasa önerisini karalama çabaları edepsizlik ve terbiyesizliktir. Ne o, kaldıramadınız mı? Kudurdunuz değil mi?

 2)- Ebru Baki, her seferinde MHP’ye tahammülsüzlüğünü ifşa eden, alaycı gülümsemesiyle gerçekleri çarpıtan sözde bir gazetecidir...Konuklarını MHP düşmanları arasından seçmesi tam bir kokuşmuşluktur... Bugünkü golü çıkaramayınca çirkefliği ve çirkinliğe tercih ettiler. Yuh olsun!

SONRAKİ HABER