CNN Türk canlı yayınında ortalık karıştı; Cahil sensin, alçak. Kimsin sen, haysiyet yoksunu

Başak Şengül'ün sunduğu ‘Akıl Çemberi’ programında ortalık adeta karıştı. Gazeteci Melik Yiğitel ile hukukçu Ruşen Gültekin arasında hakaretler havada uçuştu. Programın moderatörü Şengül iki konuğu arasında çıkan tartışmayı engellemek için uzun süre çaba sarf etti. İşte CNN Türk ekranlarında yaşanan o kavga…

F5HABER F5HABER
CNN Türk canlı yayınında ortalık karıştı; Cahil sensin, alçak. Kimsin sen, haysiyet yoksunu

CNN Türk ekranlarında Başak Şengül'ün hazırlayıp sunduğu ‘Akıl Çemberi’ isimli programında konuklar arasında kavga çıktı.

Gazeteci Melik Yiğitel ile hukukçu Ruşen Gültekin arasında canlı yayında hakaretler havada uçuştu.

Yargıtay'ın HDP'ye inceleme başlatmasını tartışan konuklar canlı yayında hakarete varan ifadeler kullandı.

İşte CNN Türk ekranlarında yaşanan o kavga;

Yaşanan tartışmada Melik Yiğitel, "Benim söylediklerimi çürütsün, sabahtan beri eksik konuşuyor." Deyince, Ruşen Gültekin, "Hukuk cahili ile konuşmak çok zor" dedi.

“Bana böyle hakaret edemezsin”

Bu sözlere çok sinirlenen Yiğitel, "Cahil sensin saçma sapan konuşma bana böyle hakaret edemezsin." dedi.

“Cahil de alçak da sensin haysiyet yoksunu”

Gültekin, "Haddini bileceksin" diye karşılık verince, Yiğitel çok sert tepki vererek, "Cahil sensin lan alçak, cahil de alçak da sensin haysiyet yoksunu ben 30 yıldır gazeteciyim. Benim söylediklerimi çürüteceksin. İşkembeden sallıyorsun. Pabucumun hukukçusu, bana kimse cahil diyemez cahil odur. Ben onun boyunun 5 katı kitap okudum. Sallayıp duruyor. Bak bir kere sen üslubunu düzelt. Bugüne kadar bana kim cahil deme cesaretinde bulunamadı Ruşen Gültekin. Sen konuşma böyle. Başak hanım bana kimse cahil diyemez özür dileyecek yoksa ben ona haddini bildiririm" dedi.

CNN Türk canlı yayınında ortalık karıştı; Cahil sensin, alçak. Kimsin sen, haysiyet yoksunu - Resim : 1Başak Şengül zor anlar yaşadı

Yaşanan bu kavganın ardından programın moderatörü Başak Şengül konukları sakinleştirmekte zor anlar yaşandı.

Konuklarını sakinleştirmekte güçlük çeken Şengül, reklam arasına gitmek zorunda kaldı.

SONRAKİ HABER