Onur Seyit Yaran'a İspanya'da büyük ilgi... Fotoğraf çekimini zor tamamladı

ATV’de ekrana gelen “Kardeşlerim” dizisinde canlandırdığı “Doruk” karakteri ile adından söz ettiren 27 yaşındaki oyuncu Onur Seyit Yaran, fotoğraf çekimi için gittiği İspanya’da yoğun ilgi ile karşılaştı. Dünya çapında birçok ülke gibi İspanya’da da yayınlanan ve beğeni ile takip edilen “Kardeşlerim” dizisinin yıldızı Onur Seyit Yaran’ın fotoğraf çekimi İspanyol hayranları ve basının yoğun ilgisi nedeniyle zor tamamlandı. Yaran, İspanya'nın ünlü magazin dergisine konuk oldu.

F5HABER F5HABER
Onur Seyit Yaran'a İspanya'da büyük ilgi... Fotoğraf çekimini zor tamamladı

İspanya’da bulunduğu sırada magazin dergisi Semana’ya konuk olan Onur Seyit Yaran, kariyerini nasıl şekillendirmek istediği ile ilgili dergiye samimi açıklamalarda bulundu.

İSPANYA’NIN ÜNLÜ MAGAZİN DERGİSİ SEMANA’YA KONUK OLDU

Yakışıklı oyuncu Semana’ya verdiği röportajda ‘En büyük hedefleri arasında dünya çapında çok iyi işlerde yer almak ve ses getiren bir oyuncu olmak’ olduğunu da belirtirken röportajda kendisine yöneltilen sorula tüm samimiyetiyle yanıt verdi.

''KARŞIMA ÇIKACAK YENİ YOLCULUKLARI HEYECANLA BEKLİYORUM''

Hem dizideki hem de gerçek hayattaki karakteri ile ilgili Semana dergisinin sorularına samimi yanıtlar veren Onur, “Kardeşlerim gibi dünya çapında büyük üne sahip bir dizide yer almak kariyerimin en önemli ve en özel işlerinden biri oldu. Böyle bir projede yer aldığım için gerçekten gurur duyuyor, karşıma çıkacak yeni yolculukları heyecanla bekliyorum. Burada gerçekleştirdiğimiz fotoğraf çekimlerinde İspanyol hayranlarımın içten ve yoğun ilgisini görmek beni çok mutlu etti. Onlardan zaten sıklıkla mesaj alıyor, ülkelerine gelmemi ne kadar çok istediklerini biliyordum. Enerjileri ve sıcakkanlı yapılarıyla da tüm hayranlarım arasında şimdiden özel bir yer edindiler.” dedi.

''İŞ VE KARİYER ODAKLIYIM''

Kendisinden ve hobilerinden de bahseden oyuncu, “Çapkın biri değilim, daha çok iş ve kariyer odaklıyım. Hobilerim arasında spor yapmak, bateri çalmak ve satranç oynamak yer alıyor. Özellikle öğrenciyken profesyonel olarak ilgilendiğim satrancın hem kariyerimde hem de kişisel gelişimimde önemli katkıları oldu. Eski sporcu olduğum için spor hayatımın her anında yer alıyor ama son zamanlarda özellikle Barselona ziyaretimden sonra büyük bir sörf hayranı olduğumu söyleyebilirim.” ifadelerini kullandı.

SONRAKİ HABER