İbrahim Tatlıses vurulma anını ilk kez anlattı

Son günlerde çocuklarıyla ilgili sorunlar yaşayan İbrahim Tatlıses, vurulma anını ilk kez kendi programı İbo Show'da anlattı.

F5HABER F5HABER
İbrahim Tatlıses vurulma anını ilk kez anlattı

İbrahim Tatlıses'in sunduğu İbo Show'a bu hafta Bülent Serttaş, Seren Serengil, Yeşim Salkım ve Altay konuk oldu.  Çok konuşulan programda Bülent Serttaş ve oryantal Didem Kınalı aylar sonra yüzleşti.  Zaman zaman duygusal anların yaşandığı gecede İbrahim Tatlıses vurulduğu günü anlattı.

'BAKTIM KAFAMDAN BİR ŞEYLER DAMLIYOR'

2011 yılında uğradığı silahlı saldırı sonucu ağır yaralanan İbrahim Tatlıses vurulma anını şu sözlerle anlattı: Ben hissettim. Baktım kafamdan bir şeyler damlıyor doktora 'nedir bu hocam' dedim. 'Oradan damlayan kan' dedi. Kafamı yan dönmesem tam orta kısma gelecekmiş.

'UMUDUMA KAYBETTİĞİM HİÇ OLMADI'

Ameliyattan sonraki süreçte inancını hiç kaybetmediğini dile getirenTatlıses, "Ben lavaboya gidemiyordum, ağzımdan sular akıyordu. O halden bu hale geldim Allah'ıma şükürler olsun. İyileşme sürecimde umudumu kaybettiğim hiç olmadı." dedi.

'BU SAATTEN SONRA ONU PAMUKLARA SARACAĞIZ'

Son günlerde aile fertleriyle sıkıntılı günler yaşayan İbrahim Tatlıses'e Seren Serengil'den destek geldi. 'Çocukları için söylüyorum; İbrahim Bey'in bugün yaşaması mucize. O mermiyi beynine yiyip de pek yaşayan yok. İbrahim Tatlıses hayatta kaldı. Bu saatten sonra onu pamuklara saracağız, hatalı da olduğunu düşünseniz bunu yapacaksınız. İbrahim Tatlıses bir daha gelmeyecek...'

'AİLEM HAKKINDA KONUŞURSAM AYIP EDERİM'

Son günlerde aile içinde sorunlar yaşayan İbrahim Tatlıses "Ben ailem hakkımda hiç konuşmadım. Sadece mesaj atarım anlayan anlar. Ailem hakkında konuşursam ayıp ederim. Onlar istediği kadar konuşsunlar. Melek'i, Dilan'ı konuşurken hiç duydunuz mu? Dilan eskiden konuşuyordu artık konuşmuyor. Konuşanlar da beni alakadar etmiyor, Urfa'daki kızımı kimse tanımaz. Keşke Dilan erkek olsaydı." dedi.

SONRAKİ HABER