Kanal D sezonu beklemeden bombayı patlatıyor! Kanal D dizi sevdamıza bir halka daha ekliyor. Başarılı yapımlarıyla dikkatleri üzerine çeken kanal, bu kez gündüz kuşağına ünlü isimlerin yer aldığı bir diziyi yayına alacak. Pembe dizi tarihine uzun soluklu bir dram hikayesiyle giriş yapacak olan dizide; sevilen oyuncu Mine Çayıroğlu'nun da kadroda olduğunu müjdeleyelim.
Bu site deneyimlerinizi kişiselleştirmek amacıyla KVKK ve GDPR uyarınca çerez(cookie) kullanmaktadır. Bu konu hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın. Sitemizi kullanarak, çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.