Karısının kardeşiyle evlenip eski karısını hamile bıraktı! Kirli Sepeti sosyal medyayı birbirine kattı

FOX TV’nin merakla beklenen dizisi Kirli Sepeti’nin ilk bölümü Pazar akşamı seyirciyle buluştu. İlk bölümden izleyiciyi ekrana kilitleyen dizi sosyal medyanın da gündemine oturdu. Yeni Yasak Elma olarak görülen Kirli Sepeti dizisinde karısının kardeşiyle evlenip eski karısını da hamile bırakan Feyyaz karakteri oldukça dikkat çekti. İşte Kirli Sepeti dizisine gelen ilk tepkiler...

Karısının kardeşiyle evlenip eski karısını hamile bıraktı! Kirli Sepeti sosyal medyayı birbirine kattı - Sayfa 1

24 Eylül Pazar günü Fox Tv’de saat 20.00 yayınlanan Kirli Sepeti dizisi ilk bölümüyle izleyenleri ekrana kilitledi. Dizinin hem hikayesi ilginç hem de oyuncu kadrosunda çok önemli isimler bir araya geldi.

120
Karısının kardeşiyle evlenip eski karısını hamile bıraktı! Kirli Sepeti sosyal medyayı birbirine kattı - Sayfa 2

Ayça Bingöl, Ceren Moray, Cansu Tosun, Serkay Tütüncü, Halil İbrahim Ceyhan, Melisa Döngel, Gözde Seda Altuner, Bestemsu Özdemir, Aleyna Özgeçer, Deniz Sarıkaş, Nihan Doğa, Serhat Kılıç ve Devrim Yakut gibi isimlerin yer aldığı Kirli Sepeti dizisinin ilk bölümüne gelen tepkiler de bir hayli dikkat çekti.

220
Karısının kardeşiyle evlenip eski karısını hamile bıraktı! Kirli Sepeti sosyal medyayı birbirine kattı - Sayfa 3

Sosyal medyadaki çekişmeden önce dizinin konusunu biraz özetleyelim. 

320
Karısının kardeşiyle evlenip eski karısını hamile bıraktı! Kirli Sepeti sosyal medyayı birbirine kattı - Sayfa 4

Ayça Bingöl, Ceren Moray ve Cansu Tosun başta olmak üzere birçok ünlü ismin bir arada olduğu dizi, hizmetliler ve iş verenlerin birbirine geçmiş hayat hikayesine odaklanıyor. 

420