Kanaat önderi Hafız Abdullah Nazırlı vefat etti; Cumhurbaşkanı Erdoğan hastanede ziyaret etmişti

Elazığ'ın kanaat önderlerinden 107 yaşındaki Hafız Abdullah Nazırlı vefat etti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Hafız Abdullah Nazırlı'yı tedavi gördüğü hastanede ziyaret etmişti.

Elazığ’ın kanaat önderlerinden hayatını ilime adayan 107 yaşındaki Hafız Abdullah Nazırlı tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Genel durum bozukluğu ve çoklu organ yetmezliğinden Fethi Sekin Şehir Hastanesi'nde tedavisi süren kanaat önderlerinden 6 çocuk babası 107 yaşındaki Hafız Abdullah Nazırlı, bugün yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

ERDOĞAN SON ZİYARETİNDEN KUR'AN-I KERİM HEDİYE ETTİ

Kente her geldiğinde Nazırlı'yı ziyaret eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, son gelişinde de hastanede kendisini bakanlarla birlikte ziyaret etmişti. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Hafız Nazırlı'yı 5'inci kez ziyaret ettiği buluşmada özel olarak hazırlanmış, mealli ve ayet ayet açıklamaları olan bir Kur'an-ı Kerim'i hediye etmişti. 

Nazırlı da kendisinin kaleme aldığı 'Hafızlarıma Nasihatlerim ve Vasiyetlerim' adlı özel bir baskı kitabını hediye etmişti.