İdo Tatlıses-Yasemin Şefkatli çiftinden hamilelik açıklaması

İdo Tatlıses, geçtiğimiz gün sevgilisi Yasemin Şefkatli ile birlikte bir alışveriş merkezinde görüntülendi. Son günlerde Yasemin Şefkatli'nin hamilelik haberleri hakkında çok net konuşan İdo Tatlıses, "Bizler cahil insanlar değiliz. Böyle bir durumun olması söz konusu dahi değil" açıklamasını yaptı

Son single çalışmasında yakaladığı başarı ile adından söz ettiren İdo Tatlıses, geçtiğimiz gün sevgilisi Yasemin Şefkatli ile birlikte bir alışveriş merkezinde görüntülendi.

Sevgilisinden yaklaşık 5 dakika önce alışveriş merkezine gelen İdo'nun Yasemin Şefkatli ile buluşma anı, sarılmaları ve birbirlerine sevgi dolu bakışları dikkatlerden kaçmadı.

Son günlerde Yasemin Şefkatli'nin hamilelik haberleri hakkında çok net konuşan İdo Tatlıses, konuyla ilgili açıklama yaptı.

 

'HAMİLELİK' AÇIKLAMASI

İdo Tatlıses, "Lütfen, böyle bir şey nasıl olabilir? Biz daha henüz sevgiliyiz. Bizim ailelerimiz var. Yani bu tarz haberleri yaparken lütfen biraz düşünelim. Bizler cahil insanlar değiliz. Böyle bir durumun olması söz konusu dahi değil" açıklamasıyla çıkan haberlere de son noktayı koymuş oldu.

İkilinin geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesaplarından yaptıkları bu paylaşımda İdo'nun sevgilisinin karnını tutması, "Yasemin Şefkatli hamile mi?" sorusunu akıllara getirmişti.