İzmir’i kriptonun başkenti yapacak

İzmir sosyal hayatının dijital parası olmayı amaçlayan İzmir Token, ilk tohum yatırımını, Metayıldız Bilişim Teknolojileri Sahibi Sedat Ocakcı’dan aldı.

HÜRRİYET HÜRRİYET
İzmir’i kriptonun başkenti yapacak

500 bin TL yatırımla tohum yatırım turunun startını veren İzmir Token, yeni yatırımcılara da kapıları açtığını açıkladı. Sahiplerine şehrin sosyal yaşamında birçok ayrıcalık ve imkanlar sunacak olan İzmir Token, hizmet sektöründen, eğitim sektörüne kadar birçok alanda ayrıcalıklı hizmet ve ürün alma imkanı sunacak. Metaverse ve yazılım alanlarında uzmanlaşan, yakın zamanda espor ve finansal yazılım alanlarında da çalışmalara başladıklarını belirten Metayıldız Bilişim Teknolojileri sahibi Sedat Ocakcı, yarım milyon değerindeki İzmir Token yatırımı ile ilgili şunları söyledi: “İzmir Token ilk duyduğumuz andan itibaren bizi heyecanlandıran bir projeydi. İzmir Token projesinin başarılı bir şekilde ilerlemesi için üzerimize ne düşüyorsa yapacağız. Biz Metayıldız ailesi olarak İzmir Token projesine inanıyoruz.’’ İzmir Token Kurucusu Barış Turgut ise imza töreninde, “İzmir Token, tüm İzmirlilerin ve İzmir’e gelen yerli ve yabancı turistlerin ihtiyaç duyabileceği şekilde projelendiriliyor. Projenin ana vizyonu İzmir’i kriptonun başkenti yapmak. Bu vizyonlu, vizyonlu olduğu kadar da iddialı bir cümle. Metayıldız markasını 2 sene içerisinde halka arz olan bir metaverse yazılım markası olarak görebilirsiniz” dedi.

Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında HÜRRİYET internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.
SONRAKİ HABER