» » F5HABER »

FSM'de korku dolu anlar! Taksiden atlayıp intihara kalkıştı

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne taksi ile gelen bir kişi köprü ortasında durdurduğu taksiden inip denize atlamak istedi. Taksici köprüde durmayınca seyir halindeki araçtan atladı. Adam korkuluklara doğru koşmaya başlayınca taksi şoförü ve diğer araç sürücüleri araçlarından inerek peşinden koştu. Kovalamacanın ardından intihar etmek isteyen vatandaşı yakalayan diğer araç sürücüleri, vatandaşın kendini aşağı atmasına engel oldu.

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü üzerinde yaşanan intihar girişimi, seyir halindeki bir halk otobüsünün güvenlik kameralarına yansıdı.

VATANDAŞLAR, ADAMI YAKALAYIP YERE YATIRDI

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nde seyir halinde olan bir özel halk otobüsünün güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde, bir vatandaş, seyir halindeki ticari taksinin kapısını açarak atlıyor ve yere düşüyor. Ayağa kalkan vatandaş köprünün üzerinde koşmaya başlıyor. Taksinin şoförü ve diğer araçların sürücüleri intihar etmek isteyen vatandaşı engellemek için peşinden koşuyor. İntihar etmek isteyen vatandaşı köprüden atlayamadan yakalayarak yere yatırıyorlar. Uzun uğraşların sonucunda intihar etmek isteyen vatandaş intihardan vazgeçiriliyor.