Antalya Barosu Başkanı'ndan skandal paylaşım: Kadir Topbaş'ın ardından Melih Gökçek'i bekliyoruz

Antalya Barosu Başkanı Polat Balkan, eski İBB Başkanı Kadir Topbaş'ın vefatı üzerinden eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ile ilgili attığı tweet olay yarattı. Balkan'ın "Kadir Topbaş'ın ardından Melih Gökçek'i bekliyoruz!" paylaşımı sosyal medyada tepki çekti.

F5HABER F5HABER

Eski İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, koronavirüs tedavisi nedeniyle yatış yaptığı hastanede çoklu organ yetmezliğine bağlı olarak 76 yaşında vefat etti. Topbaş, dün İstanbul'da düzenlenen cenaze töreninin ardından Fatih Camii Haziresi'ne defnedildi.

"MELİH GÖKÇEK'İ DE BEKLİYORUZ"

Topbaş'ın vefatının ardından Antalya Barosu Başkanı Polat Balkan'ın Twitter hesabından yaptığı paylaşım ise büyük tepki çekti.

Antalya Barosu Başkanı Polat Balkan, ""Kadir Topbaş'ın ardından Melih Gökçek'i bekliyoruz!" ifadeleriyle bir tweet paylaştı.

İşte Polatkan'ın infiale neden olan o paylaşımı;

Skandal paylaşıma tepki yağıyor...

Büyük bir tepkiyle karşılaşan Antalya Baro Başkanı Polat Balkan'ın, Topbaş'ın defnedildiği günde böyle bir paylaşım yapması, sosyal medya kullanıcıları tarafından da eleştiri yağmuruna tutuldu. Kullanıcılar, "Bu yazdığınız size yakıştı mı Polat Bey?", "Bu pis zihniyetleri Allah'a havale ediyoruz", "Kötü kalplisiniz kimin ne zaman nasıl öleceğini Allah bilir." şeklinde yorumlar yaptı.

SONRAKİ HABER