Gözünden sakındığı Togg'u böyle korumaya aldı; İlk kez yapıldı

Türkiye’nin ilk yerli ve milli elektrikli otomobili Togg'u Eskişehir’de satın alan bir vatandaş, aracın uzun süre ilk günkü görünmesi için seramik kaplama yaptırdı. Togg markalı bir araca ilk kez seramik kaplama uygulandığını belirten Hüseyin Kürşat Nalcı, "Togg markalı bir araca ilk kez seramik kaplama işlemini biz yapıyoruz." dedi.

Gözünden sakındığı Togg'u böyle korumaya aldı; İlk kez yapıldı - Sayfa 1

Yerli ve milli otomobil Togg T10X’i ön siparişle satın alan kullanıcılara teslimatlar devam ediyor. Türkiye’nin dört bir yanından vatandaşlar Togg’a sahip olmaya hak kazanırken, aracın ilk kullanıcıları farklı işlemler ile gündeme geliyor.

Gözünden sakındığı Togg'u böyle korumaya aldı; İlk kez yapıldı - Sayfa 2

 Eskişehir’de de Togg’un ilk kullanıcılarından olan bir vatandaş, aracın renginin solmasını ve çizikleri engellemek için seramik kaplama yaptırdı. Oltu renk Togg tercih eden kullanıcı, aracı uzun yıllar boyunca ilk günkü gibi görünmesi için Hüseyin Kürşat Nalcı’ya emanet etti.

Gözünden sakındığı Togg'u böyle korumaya aldı; İlk kez yapıldı - Sayfa 3

 Togg markalı bir araca ilk kez seramik kaplama uygulandığını belirten Nalcı, “Eskişehir’de Togg markalı bir araca ilk kez seramik kaplama işlemini biz yapıyoruz. Sanıyorum Türkiye genelinde de ilk kez uygulanıyor” dedi.

Gözünden sakındığı Togg'u böyle korumaya aldı; İlk kez yapıldı - Sayfa 4

“Garanti belgesiyle birlikte müşterimize teslim edeceğiz”
Araca uyguladığı işlemleri anlatan Nalcı, kaportayı dış etkenlerden korumak için kaplama yapıldığını anlattı. Togg’a üst seviye bir seramik kaplama yaptıklarını söyleyen Nalcı, “İlk önce aracımızın demir tozu temizliğini yaptık. Soğuk kil, katı kil işlemini uyguladık. Daha sonra polisaj işlemleri yapıldı. Son olarak da seramik işlemimizi yaptık. Seramik, aracın boyasını ve verniğini beş yıl boyunca dış etkenlerden koruyacak. Garanti belgesiyle birlikte müşterimize teslim edeceğiz” ifadelerini kullandı.