Fenerbahçe'de Mesut Özil için şoke eden karar; Kriz tahmin ettiğiniz gibi değil...

Fenerbahçe ligi 2. Sırada bitirdi ve kimsenin beklemediği sürpriz gelişmeler yaşanıyor. Uzun zamandır kadro dışı kalan Mesut Özil ile ilgili detaylar iyice kafaları karıştırmış durumda. Dikkatinizi çekecek detayları sizler için araştırdık.

Fenerbahçe'de Mesut Özil için şoke eden karar; Kriz tahmin ettiğiniz gibi değil... - Sayfa 1

Fenerbahçe'de İsmail Kartal döneminde kadro dışı bırakılan, Jorge Jesus'un da bu kararın devam etmesini istediği Mesut Özil, geleceği hakkındaki belirsizliği gidermek için önceki gün İstanbul'a geldi.
 

Fenerbahçe'de Mesut Özil için şoke eden karar; Kriz tahmin ettiğiniz gibi değil... - Sayfa 2

Sabah'ta yer alan habere göre tecrübeli futbolcu, Başkan Ali Koç'la kulüp binasında buluştu. "Acaba af mı geliyor?" sorusu gündeme taşınırken, gerçek kısa sürede anlaşıldı. 2 yılık sözleşmesi kalan 33 yaşındaki 10 numara, takımdan ayrılmak istemediğini, kendisine bir şans verilmesi halinde yeniden faydalı olabileceğini yineledi.
 

Fenerbahçe'de Mesut Özil için şoke eden karar; Kriz tahmin ettiğiniz gibi değil... - Sayfa 3

Başkan Ali Koç, Mesut'a gündemlerinde A Takıma dönmesi yönünde bir düşünce olmadığını ifade ederken, uygun şartlarda yolların ayrılması teklifini sundu. 

Fenerbahçe'de Mesut Özil için şoke eden karar; Kriz tahmin ettiğiniz gibi değil... - Sayfa 4

Ancak taraflar arasında sözleşme feshine dair mutabakat sağlanamadı. 33 yaşındaki yıldız oyuncu, kadronun dışında tutulmaya devam edilecek.