Eski halini unutun: İmaj değiştiren Özgü Namal bambaşka biri oldu

Kızıl Goncalar dizisinin başrol oyuncusu Özgü Namal, yeni film projesi için saçlarını kısacık kestirerek sarıya boyattı. Oyuncuyu yeni imajıyla görenler tanımakta güçlük çekti.

Eski halini unutun: İmaj değiştiren Özgü Namal bambaşka biri oldu - Sayfa 1

Kızıl Goncalar dizisinin başrol oyuncusu Özgü Namal, yeni film projesi için saçlarını kısacık kestirerek sarıya boyattı.

Eski halini unutun: İmaj değiştiren Özgü Namal bambaşka biri oldu - Sayfa 2

Oyuncuyu yeni imajıyla görenler tanımakta güçlük çekti.
 

Eski halini unutun: İmaj değiştiren Özgü Namal bambaşka biri oldu - Sayfa 3

2020 yılında eşinin ani ölümüyle zor günler geçiren Özgü Namal, 9 yıllık aranın ardından NOW TV'de yayınlanan Kızıl Goncalar dizisiyle ekrana döndü.

2020 yılında eşinin ani ölümüyle zor günler geçiren Özgü Namal, 9 yıllık aranın ardından NOW TV'de yayınlanan Kızıl Goncalar dizisiyle ekrana döndü. Dizide tesettürlü bir kadını oynayan Namal, yeni film projesi için imaj değiştirdi.

Eski halini unutun: İmaj değiştiren Özgü Namal bambaşka biri oldu - Sayfa 4

Özcan Deniz ile başrolü paylaştığı dizinin sezon finali yapmasıyla İlker Çatak'ın yönetmenliğini yaptığı Sarı Zarflar filmiyle anlaştı. Film çekimleri için Almanya'ya giden Özgü Namal, yeni projesi için siyah uzun saçlarını kısacık kestirerek sarıya boyattı. Çekimleri Berlin'de gerçekleşen film için sette poz veren oyuncunun yeni imajını görenler tanımakta zorlandı.