Elektrik süpürgesinin çekim gücünü 3'e katlayan temizlik yöntemi! Çok daha iyi çekiyor ve ses yapmıyor

Elektrik süpürgesinin performansı nasıl artırılır? Giderek elektrik süpürgenizin çekim gücü kaybolduysa işte öğrenmeniz gereken temizlik yöntemi. Bu bilgiler sayesinde çekim gücü 3'e çıkacak

Elektrik süpürgesinin çekim gücünü 3'e katlayan temizlik yöntemi! Çok daha iyi çekiyor ve ses yapmıyor - Sayfa 1

Elektrik süpürgesi, ev temizliğinde en çok kullandığımız ev aletidir. Fakat her teknolojik alet gibi zaman içerisinde yıpranır ve çekim gücü azalır. Bu da tozların iyi alınmamasına, dip köşe temizliğinin yeterince iyi yapılmamasına yol açar. Bu konuyla ilgili onlarca içerik yayınlandı ancak şimdi sizler için en etkili yöntemleri derledik. Bu temizlik sırrını uyguladığınızda tozdan kirden eser kalmayacak.

110
Elektrik süpürgesinin çekim gücünü 3'e katlayan temizlik yöntemi! Çok daha iyi çekiyor ve ses yapmıyor - Sayfa 2

TOZ TORBASINI HEMEN DEĞİŞTİRİN

Fantom.comtr'de paylaşılan içeriğe göre, Elektik süpürgesinin emiş gücünü arttırmak için düzenli makine temizliği yapılmalıdır. Aynı zamanda makine içerisinde yer alan toz torbasının da değiştirilmesi gerekmektedir. Toz torbası dolan makinelerde çekim gücü yavaşlamaktadır. Günümüzde en sık yaşanılan durumlardan biri olarak torba değişimleri önerilmektedir

210
Elektrik süpürgesinin çekim gücünü 3'e katlayan temizlik yöntemi! Çok daha iyi çekiyor ve ses yapmıyor - Sayfa 3

TİFTİKLERİ DETERJAN KULLANMADAN YIKAYIN

Bosch-home.com.tr'de aktarılan bilgilere göre, Elektrikli süpürge fırçalarını veya elektrikli süpürge borusunu temizlemek çok kolaydır. Bu parçaları çıkarın, içlerine bir şeyin sıkışıp sıkışmadığını kontrol edin, fırçadan tiftikleri temizleyin ve deterjan kullanmadan ılık akan suyun altında yıkayın ve ardından kurumasını bekleyin.

310
Elektrik süpürgesinin çekim gücünü 3'e katlayan temizlik yöntemi! Çok daha iyi çekiyor ve ses yapmıyor - Sayfa 4

ELEKTRİK SÜPÜRGESİNİN BORUSU NASIL TEMİZLENİR?

Elektrik süpürgesini kullanmayı durdurun ve prize takılı olduğundan emin olun. Güvenlik önlemleri için fişi çekin. Eğer süpürgenizin bir toz haznesi varsa, onu boşaltın. Ayrıca, filtreleri kontrol edip temizleyin ya da değiştirin. Temiz hava akışı, süpürgenin performansını artırır.

410