Demet Akalın ameliyat oldu

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, pandemi nedeniyle 17 günlük kapanmanın öncesinde, tatil beldelerine giden vatandaşlarla ilgili söylediği sözlerin eleştirilmesinin ardından özür dilemesiyle gündeme gelmişti. Bir süredir göğüs ağrıları yaşayan ünlü şarkıcı Demet Akalın'ın dün ameliyat olduğu, 4 saatlik bir operasyon geçirdiği öğrenildi.

Yaptığı açıklamalarla sık sık gündeme gelen Demet Akalın'ın, koronavirüs pandemisi nedeniyle 17 günlük kapanmanın öncesinde tatile giden vatandaşlar hakkındaki açıklamaları büyük yankı uyandırmıştı.

Ünlü şarkıcı, "2 milyona yakın vatandaşımız tatil beldelerine ve memleketlerine gitti. Kimse 'param yok' demesin. Vallahi herkesin Bodrum'da evi var" ifadelerini kullandı. Akalın'ın bu sözleri sosyal medyada gündem olmuştu.

"FATURALARIMI ÖDEYEBİLMEK İÇİN ARABAMI SATTIM!"

Akalın'ın açıklamasına meslektaşı Rober Hatemo'dan da cevap geldi. Hatemo, "Yani 'susayım' diyorum ama bir yere kadar... Bir de emir kipiyle cümle kuruluyor, daha deli oluyorum. Sırf fatura ve KDV'leri ödeyebilmek için arabamı, saatimi sattım. Yanlış düşünüyorsun arkadaşım, Türkiye 2 milyon değil!" ifadelerini kullanmıştı.

"EVDE OTURANLARI KASTETMEDİM"

Tepkilerin büyümesinin ardından ünlü şarkıcı özür diledi. Instagram hesabından açıklama yapan Akalın, "Hepimiz gibi ben de o kalabalık Bodrum trafiğine sinirlenip söyledim lafı! Evde oturanları asla kastetmedim ama kuliste konuşur gibi konuşmuşum, çok özür" demişti.