Dacia bu kez yıktı geçti! 885 bine satıyor

Dev otomobil markası Dacia güncel liste fiyatlarında sürprizlere devam ediyor. Araba alacak vatandaş sıfır otomobil fiyatlarını araştırıyor. Birçok firma sıfır otomobil kampanyalarına hız verdi. Bu haberimizde ise 2024 model Dacia güncel fiyat listesini sizler için hazırladık. İşte 2024 model Dacia Duster, Sandero, Stepway, Jogger ve Spring modelleri güncel fiyat listesi....

Dacia bu kez yıktı geçti! 885 bine satıyor - Sayfa 1

Sıfır otomobil fiyatlarında yaşanan hareketlilik devam ediyor. Otomobil kampanyaları bu aralar bir hayli revaçta. Milyonlarca vatandaş sıfır araba ve otomobil fiyatlarını merak ediyor.

123
Dacia bu kez yıktı geçti! 885 bine satıyor - Sayfa 2

Temmuz başlamışken otomobil markaları birbiri ardına sıfır araba fiyat listesini yeniledi. Bizler de F5Haber olarak sıfır otomobil piyasasında yaşanan önemli gelişmeleri ve fiyat listelerini sizler için araştırmaya devam ediyoruz. Bugünkü konuğumuz otomotiv devi Dacia.

223
Dacia bu kez yıktı geçti! 885 bine satıyor - Sayfa 3

Dacia Duster, Sandero, Stepway, Jogger ve Spring gibi zengin modelleri bünyesinde barındıran Dacia güncel fiyat listesiyle yine dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış durumda.

323
Dacia bu kez yıktı geçti! 885 bine satıyor - Sayfa 4

Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve geçelim fiyatlara. Avrupa'nın en popüler elektrikli otomobillerinden biri haline gelen ve şu anda piyasadaki en uygun fiyatlı elektrikli otomobil olan Dacia Spring 885.000 TL'den satışta.

423