Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinde bomba detay; Ahmet Kural bakın hangi rolde

TRT 1 ekranlarında izleyicinin karşısına çıkmak için gün sayan Bir Zamanlar Kıbrıs dizisiyle ilgili son detaylar ortaya çıkmaya başladı. ATV’nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova ile isim benzerliği olan Bir Zamanlar Kıbrıs bomba gibi geliyor. İddialı projede Ahmet Kural’ın hangi rolde oynadığı ise merak konusu oldu. Detaylar ve daha fazlası haberimizde…

Yapımını TMC Film’in, yapımcılığını Erol Avcı’nın üstlendiği TRT 1 ekranlarının iddialı projesi Bir Zamanlar Kıbrıs bombayı patlattı.

122

İddialı oyuncu kadrosu

Başrollerinde Ahmet Kural, Serkan Çayoğlu, Pelin Karahan, Tayanç Ayaydın, Gülper Özdemir ve Devrim Saltoğlu gibi usta isimlerin yer aldığı Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi ile ilgili detaylar da ortaya çıkmaya başladı.

222

Kıbrıs Türk halkının varoluş ve özgürlük mücadelesini, tarihi olaylar çerçevesinde ekranlara getirecek olan Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin ilk fragmanı ise şimdiden büyük ilgi gördü.

322

İsim benzerliği

Bu arada Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin ATV ekranlarının iddialı dizisi Bir Zamanlar Çukurova ile isim benzerliği olması izleyicinin dikkatinden kaçmadı.

422