Bensu Soral Instagram paylaşımı ile ikiye böldü: Estetik mi, filtre mi?

Oyuncu Bensu Soral, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla takipçilerinin kafasını karıştırdı. Genç oyuncunun hikayesinde paylaştığı bir fotoğrafın estetikli olduğu iddia edildi. Fotoğrafın filtre olduğunu savunanlar da vardı. Peki estetik mi, filtre mi? Gelin yakından bakalım...

Bensu Soral Instagram paylaşımı ile ikiye böldü: Estetik mi, filtre mi? - Sayfa 1

Ekranlara Tuzak dizisi ile dönmeye hazırlanan güzel oyuncu Bensu Soral son paylaşımı ile konuşuluyor. Doğal güzelliği ile övgüler alan 31 yaşındaki oyuncunun dolgu yaptırmış olabileceği konuşuluyor.

Bensu Soral Instagram paylaşımı ile ikiye böldü: Estetik mi, filtre mi? - Sayfa 2

Bensu Soral'ın incelen yanakları, uzayan çenesi ve dolgun dudakları dolgu iddiasını güçlendirirken yeni dönem Instagram filtrelerinin marifeti de olabileceği düşünülüyor. Ama yine de oyuncunun ilk ünlü olduğu haliyle aynı olmadığı da belli. 

Bensu Soral Instagram paylaşımı ile ikiye böldü: Estetik mi, filtre mi? - Sayfa 3

İşte estetik mi, filtre mi tartışmasını başlatan o fotoğraf. Birçok ünlü oyuncu gibi bişektomi ile yanaklarını mı inceltti, dolgu mu yaptırdı?  Karar sizin...

Bensu Soral Instagram paylaşımı ile ikiye böldü: Estetik mi, filtre mi? - Sayfa 4

BENSU SORAL KİMDİR?

Mobilyacı bir babanın kızı olarak İnegöl'de doğdu, Bedirhan adlı bir çift yumurta ikizi vardır. İnegöl Turgutalp Anadolu Lisesinden mezundur. Hâlen Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinde grafik üzerine eğitim görmektedir.