Kılıçdaroğlu'ndan AB'ye Doğu Akdeniz tepkisi!

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu,"Doğu Akdeniz'de bizim haklarımız var, o hakları sonuna kadar savunacağız, kimsenin bundan endişesi olmasın. AB yaptırım uygulayacakmış, bunu kabul etmiyoruz. AB çifte standart uygulamaktan vazgeçmediği sürece, AB'nin bu topraklarda değeri yoktur" dedi.

Takip et

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu partisinin grup toplantısında konuştu. AB'nin Doğu Akdeniz'deki sondaj gerilimi ile ilgili Türkiye hakkında aldığı skandal karara tepki gösteren Kılıçdaroğlu,  " Doğu Akdeniz'de bizim haklarımız var, o hakları sonuna kadar savunacağız, kimsenin bundan endişesi olmasın. AB yaptırım uygulayacakmış, bunu kabul etmiyoruz. AB çifte standart uygulamaktan vazgeçmediği sürece, AB'nin bu topraklarda değeri yoktur"   ifadelerini kullandı. 

Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında VATAN internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.
SONRAKİ HABER