Toyota'dan piyasayı altüst eden kampanya: 201 bin lira indirim yaptı! İşte fiyatlar...

Yayımlanan güncel Toyota fiyat listesi kontrol edildiğinde, Yenilenen Corolla ve Yaris model otomobillerin bazı Fiat Egea Easy donanım versiyonlarından ucuz olduğu gözlemlendi. İşte fiyatlar ve detaylar...

Toyota'dan piyasayı altüst eden kampanya: 201 bin lira indirim yaptı! İşte fiyatlar... - Sayfa 1

Fiat otomotiv firması, Egea modeli ile Türkiye'deki otomobil pazarında birçok vatandaşın ilgisini çekebiliyor. Çünkü Fiat Egea modeli yalnızca göze değil, cebe de hitap edebiliyor. 

112
Toyota'dan piyasayı altüst eden kampanya: 201 bin lira indirim yaptı! İşte fiyatlar... - Sayfa 2

Öte yandan yayımlanan güncel Toyota fiyat listesi kontrol edildiğinde, Yenilenen Corolla ve Yaris model otomobillerin bazı Fiat Egea Easy donanım versiyonlarından ucuz olduğu gözlemlendi. Ayrıca C-HR Hybrid SUV otomobil modelinde çeşitli indirimler olduğu görüldü.

212
Toyota'dan piyasayı altüst eden kampanya: 201 bin lira indirim yaptı! İşte fiyatlar... - Sayfa 3

TOYOTA'DAN FİAT EGEA'DAN BİLE UCUZ SIFIR OTOMOBİL

Toyota otomobil üreticisinin güncel fiyat listesi incelendiğinde, 2024 model yılı Yenilenen Corolla 1.5 Vision Plus Multidrive S versiyon otomobilin kampanyalı olarak 1.199.000'den satışa çıkartıldığı gözlemlendi. Öte yandan 2023 model yılı 1.5 Dream Multidrive S versiyon Yaris otomobil, kampanyalı olarak 1.066.000 TL'den satışa çıkartıldı.

312
Toyota'dan piyasayı altüst eden kampanya: 201 bin lira indirim yaptı! İşte fiyatlar... - Sayfa 4

Fiat otomotiv firmasının en uygun Egea modeli ise, Easy donanım olarak ön plana çıkıyor. Ayrıca 2024 model yılı Fiat Egea Easy donanım 1.6 M.Jet 130 HP DCT versiyon otomobil, kampanyalı olarak 1.275.900 TL'den satışa çıkartıldı. Bu noktada Fiat Egea'dan bile ucuz sıfır otomobil sunan Toyota, piyasayı altüst etti bile dedirtebiliyor.

412