Regal klima fiyatlarını indirdi, bedavadan biraz pahalıya satıyorlar her odaya bir tane takın

Yaz aylarının vazgeçilmezi klimalar diyebiliriz. Önümüzdeki günlerde yaz sıcakları bastıracak, nitekim bu sıcaklar gelmeden evinizi serinletmek için ilk adımı atın.

TEKNOLOJİOKU TEKNOLOJİOKU
Regal klima fiyatlarını indirdi, bedavadan biraz pahalıya satıyorlar her odaya bir tane takın

Klima sezonu yavaş yavaş geliyor. Hatta bu yıl sıcaklar geçtiğimiz yıllara oranla çok daha etkili olacak. En azından uzmanların görüşü bu yönde. Sıcaklar bastırdığında yani çok değil 2 – 3 hafta içerisinde klimalara olan ilgi hızlı bir şekilde artacak. Bu durum ister istemez fiyatların da artmasına zemin hazırlıyor.

Eğer ufak bir eviniz varsa ya da klimam odamı soğutsun yeter diyorsanız tam da size göre bir haberimiz var. Genel olarak ürettiği fiyat performans modelleriyle bilinen Regal fiyatlarında önemli bir indirime gitti.

Regal klima fiyatlarını indirdi, bedavadan biraz pahalıya satıyorlar her odaya bir tane takın

İşin güzel yanı ise şu. Rakipleri bu fiyata aspiratörden bozma sulu soğutmalı, aslında hiç de soğutmayan sistemler satarken Regal aynı fiyattan bildiğimiz motorlu klimalar satıyor. Gerçekten de fiyat performans tarafında rakiplerinin yarı fiyatına klima satıyorlar. Üstelik bazı e-ticaret sitelerinde bugüne özel 1000 TL’ye varan indirim kuponları da söz konusu.

Dilerseniz aşağıdaki linkten indirimli satış fiyatıyla kullanıcılara sunulan klima modeline göz atabilirsiniz.

İndirimli fiyattan satılan Regal klima için tıklayın

Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında TEKNOLOJİOKU internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.
SONRAKİ HABER