Dijital CEO Soner Canko ile CES'i değerlendirdik (video)

Dünyanın en büyük tüketici elektroniği fuarında görüştüğümüz BKM CEO'su Soner Canko ile etkinliği değerlendirdik. İşte Las Vegas'ta yaptığımız özel röportaj.

TEKNOLOJİOKU TEKNOLOJİOKU

Dünyanın en büyük tüketici elektroniği fuarı olan ve ABD'nin Las Vegas şehrinde düzenlenen CES 2019'da görüşme imkanı bulduğumuz Bankalararası Kart Merkezi (BKM) Genel Müdürü Soner Canko ile fuardaki trendleri değerlendirdik.

Dijital CEO Soner Canko ile CES'i değerlendirdik (video)

CES 2019'u genel olarak "smart" yılı olarak kabul eden Soner Canko, gelecek sene gerçekleştirilecek olan CES 2020'de Türk geliştiricileri de görmek istediğiniz bizlere aktarıyor. Dijital dünyayı en iyi kullanan isimlerden biri olan Soner Canko'nun fuar ile ilgili tüm görüşleri bu videoda yer alıyor. İşte sizler için hazırladığımız o özel video:

Teknolojioku olarak yerinde takip edip en yeni teknoloji haberlerini sizlere aktaracağımız CES 2019 ile ilgili merak ettiğiniz her şey özel sayfalarımızda.Kaynak: TEKNOLOJİ OKU
Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında TEKNOLOJİOKU internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.
SONRAKİ HABER