ASUS ROG Zephyrus ve Strix Scar serileri heyecan yaratıyor

ASUS'un ROG Zephyrus G16 ve Strix Scar 16/18 modelleri ile ROG G22CH iş istasyonunun lansmanı, oyun ve profesyonel kullanım için yeni seviyeler vaat ediyor. Peki, bu cihazlar kullanıcı deneyimini nasıl dönüştürecek?

TEKNOLOJİOKU TEKNOLOJİOKU
ASUS ROG Zephyrus ve Strix Scar serileri heyecan yaratıyor

ASUS, ROG markalı en yeni dizüstü bilgisayar ve PC cihazlarının lansmanını Şubat ayında Hindistan'da gerçekleştirmeye hazırlanıyor. 14 Şubat saat 12:00'de düzenlenecek etkinlikle piyasaya sürülecek olan bu ürün yelpazesi, ROG Zephyrus G16, ROG Strix Scar 16 ve ROG Strix Scar 18 dizüstü bilgisayarları gibi büyük bir merakla beklenen modelleri içeriyor. Ayrıca, ROG G22CH, ROG Strix G13CH ve ASUS S501ME gibi iş istasyonları da tanıtılacak.

Bu cihazlar, Intel Core Ultra'dan Intel Core i9 14900HX'e kadar değişen işlemcilerle güçlü performans vaat ediyor. NVIDIA GeForce RTX 4090 gibi üst düzey grafik işlem birimleriyle donatılmışlar. Özellikle kompakt boyutlara sahip ancak güçlü performans sunan ROG G22CH iş istasyonu, özel sıvı soğutma sistemi ve Intel Core i7 14700F işlemci ile dikkat çekiyor.

ASUS ROG Zephyrus ve Strix Scar serileri heyecan yaratıyor

Erken dönem alıcıları için ASUS, heyecan verici bir teklif sunuyor: Lansman döneminde belirli dizüstü bilgisayar modellerini satın alan Hindistanlı müşteriler, ASUS TUF Gaming H3 oyun kulaklığını sadece 1 rupiye alma fırsatı yakalayacaklar. Bu tekliften yararlanmak isteyen müşterilerin, cihazlarını My ASUS uygulamasında kaydettirmeleri ve kulaklıkları satın aldıktan sonraki üç gün içinde Asuspromo.in üzerinden talep etmeleri gerekiyor. Ancak, bu teklif yalnızca ilk 50 müşteri için geçerli olup, 14 Şubat ile 20 Şubat 2024 tarihleri arasında sunulacak.

ASUS, bu oyun cihazlarını sadece Amazon üzerinden değil, aynı zamanda ASUS eSHOP, Flipkart, Reliance Digital gibi diğer önde gelen platformlar aracılığıyla da sunarak, tüm oyun tutkunlarının erişimine açıyor.

Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında TEKNOLOJİOKU internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.
SONRAKİ HABER