Profesyoneller Kamu Bilgi ve İletişim Teknolojileri Konferansı'nda buluşuyor

Kamu ile özel sektörü bir araya getiren Kamu Bilgi ve İletişim Teknolojileri Konferansı 9 Ekim 2019’da Bilişim Vadisi’nde düzenlenecek.

F5HABER F5HABER
Profesyoneller Kamu Bilgi ve İletişim Teknolojileri Konferansı'nda buluşuyor

T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı himayesindeki Bilişim Vadisi ve EFF Organizasyon Limited Şirketi'nin 9 Ekim 2019'da Bilişim Vadisi'nde Kamu ve özel sektörden 450+ üst düzey yöneticinin katılımı ile gerçekleştireceği Kamu Bilgi ve İletişim Teknolojileri Konferansı Marmara bölgesinin en etkili ve kapsamlı Bilgi ve İletişim Teknolojileri Etkinliği olmaya aday gösteriliyor.

SON TEKNOLOJİ DENEYİMLERİ KONUŞULACAK

Kamu Bilgi ve İletişim Teknolojileri Konferansı 9 Ekim'de gerçekleştirilecek Dijital Dönüşüm, Dijital Dönüşüm Yol Haritası, Endüstri 4.0, Yapay Zeka, IoT Teknolojisi ve Stratejileri, Akıllı Şehirler, Endüstriyel Akıllı Üretim, Siber Güvenlik, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu, Dijital Para Birimleri ve Teknolojileri, Son Teknoloji Deneyimleri gibi konuların tartışılacağı etkinlikte; Türkiye Cumhuriyeti Bakanlıklarından, Belediyelerden, Üniversitelerden, İdare Başkanlıklarından, Sanayi Odaları ve Ticaret Odalarından, Teknoloji Sağlayıcı firmalardan, Son Kullanıcı firmalardan, Operatörlerden, Bankalardan ve daha birçok ilgili sektörden katılımcılar yer alacak.

Profesyoneller Kamu Bilgi ve İletişim Teknolojileri Konferansı'nda buluşuyor - Resim : 1

PROFESYONELLER ANLATACAK

STM, Vestel, Logo Yazılım, Uptime, Ortem, İnforte ,Türkiye Bilişim Derneği, Gebze Teknik Üniversitesi gibi sponsorların yanında; T.C. Sağlık Bakanlığı, T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, ISO, Tubitak, STM, Vestel gibi kurumlardan üst düzey yöneticiler konuşmacı olarak bulunacak.

Etkinlikle ilgili detaylı bilgi https://gictc.net/ adresinde görülebilir.

SONRAKİ HABER