Survivor'da elenen isim belli oldu! Duygu diskalifiye oldu mu?

Survivor'da kim elendi, ödül ve sembol oyunlarını kim kazandı sorularının yanıtı belli oldu. TV8 in sevilen yarışması Survivor yine nefes kesti. Survivor'ın 19 Ocak'ta yayınlanan bölümünde ödül oyununu ünlüler, sembol oyununu ise Aleyna ve Sergen kazandı. Survivor'da kim elendi, Duygu diskalifiye oldu mu? İşte bu soruların yanıtları...

Survivor'ın 19 Ocak tarihinde ekranlara gelen son bölümünde yarışmacılar ilk etapta iki tane sosisli sandviç ve sembol ödül oyunu için karşılaştı. Ödül oyunu öncesinde avantajı kazanan takım ünlüler oldu. Tüm güçlerin ortaya konduğu zorlu parkurda Steven’ın aldığı sayı ile gönüller öne geçti. Bayrak yarışına kalan oyunda Melis'in son atışı ünlülere ödülü getirdi. Sosisli ödülünü alan ünlüler karınlarını doyurma şansı elde etti.

112

SEMBOL OYUNUNU KAZANAN BELLİ OLDU

Survivor yeni bölümde sezonun ilk sembol oyunu için bireysel olarak mücadele verildi. Survivor performans oyununda ünlülerden finale kalan isim Merve olurken gönüllülerde bu isim Aleyna'dı. İkili arasında yaşanan karşılaşmada sevinen taraf Aleyna oldu.Erkeklerde ise sembolü alan isim Sergen oldu. Aleyna'nın seçtiği isimler Ayşe, Emin ve Steven olurken, Sergen Merve, Öykü ve İsmail'i ödüle götürdü.

212

SURVİVOR DUYGU DİSKALİFİYE Mİ OLACAK?

Sembol oyununda Duygu parkurda ayağı takılarak düştü. Gözyaşlarına hakim olamayan Duygu Doktor Metin Kuş'un müdahalesi sonrası hastaneye kaldırıldı. Yarışmanın sunucusu Murat Ceylan Duygu'nun sakatlığı ile ilgili yaptığı açıklamada, "Önceden talihsiz bir kaza geçirmişti. Bu konuyla ilgili ekstra bir hassasiyeti var. Dolayısıyla geçmişten kalma travma ile beraber reaksiyonu fazla olmuş olabilir. Doktorumuz hemen ilk müdahaleyi yaptı. Kontrol için hastaneye film çektirmeye gönderdik. En kısa sürede haber alıp hemen size de ileteceğiz. Emin ellerde" dedi.

312

Ünlüler ile gönüllüler arasında nefes kesen mücadeleler sonrası bu haftanın ilk eleme adayları İlayda ve Sancakay oldu. SMS birincisi seçilen İsmail ünlüler takımında 3. eleme adayı olarak Öykü'nün ismini söyledi. Gönüllüler takımında birinci olan Poyraz ise Dora'nın ismini verdi.

412