Zenit'ten Mesut Özil paylaşımı! 'Galatasaray'a gitmeliydi, daha büyük kulüp'

Zenit'ten Fenerbahçelileri üzen Mesut Özil cevabı: "Galatasaray'a gitmeliydi, daha büyük kulüp"

F5HABER F5HABER

Rus futbol kulübü Zenit, sosyal medya hesabından bir futbolseverin "Mesut Özil'in Fenerbahçe'ye gitmesi hakkında ne düşünüyorsun?" sorusuna Fenerbahçelileri kızdıran bir yanıt verdi. 

Sarı lacivertliler, uzun uğraşların ardından yıldız oyuncu Mesut Özil'i kadrosuna kattı.

Fenerbahçe'nin dünyaca ünlü yıldız Mesut Özil'i kadroya katması büyük yankı uyandırırken, Rusya'dan sürpriz bir paylaşım geldi.

Rusya'nın büyük kulüplerinden Zenit'in İngilizce hesabı, "Mesut Özil'in Fenerbahçe'ye gitmesi hakkında ne düşünüyorsun?" şeklindeki bir soruya, "Galatasaray'a gitmeliydi, daha büyük kulüp" şeklinde bir yanıt verdi.

Galatasaray taraftarları, Zenit'in yaptığı bu paylaşıma büyük ilgi gösterdi ve binlerce kez paylaştı. 

Zenit İngilizce resmi hesabı tweeti sildi ve yeni bir tweet attı: Deney bitti.

"Türkiye'ye ve Fenerbahçe'ye geleceğim için çok mutluyum"
Fenerbahçe'nin transfer görüşmelerine başlandığını duyurduğu Mesut Özil, "Çok heyecanlıyım, konuşmalarımdan da bellidir ben Fenerbahçeliyim. Türkiye'ye ve Fenerbahçe'ye geleceğim için çok mutluyum." dedi. 

Mesut Özil, NTV'de yayımlanan "Yüzde Yüz Futbol" programına telefonla bağlanarak açıklamalarda bulundu. 

Çok heyecanlı olduğunu belirten Mesut, "Çok heyecanlıyım, konuşmalarımdan da bellidir ben Fenerbahçeliyim. Türkiye'ye ve Fenerbahçe'ye geleceğim için çok mutluyum. Allah'a şükür oldu. O yüzden çok mutluyum ve heyecanlıyım. Fenerbahçeli olarak o formayı giymeyi Allah nasip etti. İnşallah da formayı gururla taşıyacağım ve takım için elimden geline yapacağım." ifadelerini kullandı. 

Mesut Özil, form durumuyla ilgili olarak ise "Birinci takımla antrenman yapıyordum, son olarak Almanya'ya uğramıştım, İngiltere'ye döndüğümde de karantina altındaydım. Bayadır maç oynamıyorum ama vücut olarak fitim." şeklinde konuştu. 

Mesut, bu gece ailesiyle İstanbul'da olacağını da açıkladı. 

SONRAKİ HABER