Okan Buruk'tan Süper Kupa açıklaması
Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk, kazandıkları Hatayspor karşılaşmasının ardından Süper Kupa açıklamasında bulunarak, "Fenerbahçe'nin U19 takımıyla çıkıp çıkmaması bizim sorunumuz değil. En iyi kadromuzla sahaya çıkacağız." dedi.
![F5HABER](https://i.f5haber.com/2/36/36/storage/files/images/2019/05/21/f5-358z.png)
Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te F5Haber'e abone olun
F5Haber'e Google News'te abone olun
Abone OlSüper Lig'in 31. hafta karşılaşmasında, lider Galatasaray sahasında Hatayspor'u konuk etti. Ali Sami Yen Spor Kompleksi'nde oynanan mücadeleyi sarı kırmızılı takım 1-0 kazandı.
Galatasaray'a galibiyeti getiren golü 12. dakikada Mauro Icardi kaydetti.
Bu sonuçla Galatasaray 84 puana yükseldi ve liderliğini korudu. Hatayspor 33 puanda kaldı.
Alınan 3 puanın ardından Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.
"En iyi kadromuzla sahaya çıkacağız"
Buruk, 7 Nisan'da Şanlıurfa'da ezeli rakipleri Fenerbahçe ile oynanacak Süper Kupa maçı hakkında konuştu.
Buruk şunları dedi:
"Fenerbahçe'nin U19 takımıyla çıkıp çıkmaması bizim sorunumuz değil. En iyi kadromuzla sahaya çıkacağız. Rakibimizinin nasıl bir kadroya çıktığına bakmıyoruz. Biz belirlenen saatte belirlenen yerde olacağız!"