Ertuğrul Doğan yönetim kurulu listesini sundu

Trabzonspor başkan adayı Ertuğrul Doğan'ın yönetim kurulu listesi, Trabzonspor Divan Başkanlık Kurulu Başkanı Ali Sürmen'e teslim edildi.

F5HABER F5HABER
Ertuğrul Doğan yönetim kurulu listesini sundu

Trabzonspor'da Ahmet Ağaoğlu'nun istifasının ardından seçime tek aday olarak giren Ertuğrul Doğan'ın yönetim kurulu listesi belli oldu.

Bordo-mavili kulübün 25-26 Mart'ta yapılacak olağanüstü genel kurul toplantısı öncesi başkan adayı Doğan'ın listesinde yer alan Zeyyat Kafkas, Sami Karaman, Kemal Ertürk, Coşkun Öztürk, Faruk Hacihaliloğlu, Ahmet Beşir ve Ali Haydar Gedikli, Divan Başkanlık Kurulu'na geldi.

Doğan'ın listesini, Ali Sürmen'e sunan Zeyyat Kafkas, kongre sürecinde Divan Başkanı ve kurulların sağduyulu yaklaşımlarından dolayı teşekkür etti.

"Trabzonspor'u daha iyi yerlere getireceğine inancımız tamdır"

Ertuğrul Doğan'ın başkan adaylığını 846 kongre delegesinin imzasıyla Divan Başkanlık Kuruluna sunduklarını belirten Kafkas, şöyle dedi:

"Hepimiz Trabzonspor için iyi işler yapmanın mücadelesi içindeyiz. Tüm camianın birlik ve beraberlik içerisinde tekrar kol kola girerek, Trabzonspor'u daha iyi yerlere getireceğine inancımız tamdır."

"Bu adaylıklar camiamız için hayırlı olur"

Sürmen ise Trabzonspor'un sıkıntılı süreçlerden güçlenerek çıkmasını bildiğinin altını çizerek, şu şekilde konuştu:

"İnşallah bu kongre, bu adaylıklar camiamız için hayırlı olur. Bu sıkıntılı süreçte taşın altına ellerini koydukları için arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz."

Sürmen, Trabzonspor'da kongre tüzüğü yapılması gerektiğini de sözlerine ekledi.

SONRAKİ HABER