Skoda Kamiq Temmuz ayı fiyatında büyük sürpriz; Listeye bakanlar gözlerine inanamadı

Dev otomobil markası Skoda'nın SUV alanında en iddialı modelleri arasında yer alan Kamiq modelinin fiyat listesinde sürpriz var. İşte Skoda Kamiq Temmuz ayı fiyat listesi…

Skoda Kamiq Temmuz ayı fiyatında büyük sürpriz; Listeye bakanlar gözlerine inanamadı - Sayfa 1

Skoda’nın ilk kompakt SUV modeli olan Kamiq, sağlam ve dinamik tasarımıyla hem şehir içinde hem de şehir dışında tüm ihtiyaçları karşılamayı hedefliyor.

117
Skoda Kamiq Temmuz ayı fiyatında büyük sürpriz; Listeye bakanlar gözlerine inanamadı - Sayfa 2

Elit ve Premium olmak üzere iki donanım paketi ile satışa sunulan araçta, bi-led ön farlar, led arka farklar, skid-plate ön-arka difüzör, krom çerçeveli ön ızgara, 16” castor alaşım jantlar, anahtarsız çalıştırma sistemi, arka park sensörü, 8” bolere multimedya ekranı, kablosuz smartlink bağlantı sistemi, 8 hoparlör ve daha bir çok özelliği baz model bünyesinde barındırmaktadır.

217
Skoda Kamiq Temmuz ayı fiyatında büyük sürpriz; Listeye bakanlar gözlerine inanamadı - Sayfa 3

Bir üst paket Premium’da ise sayılanlara ek olarak top led arka farlar, dinamik arka sinyaller, kapı altlarında skid-plate dekor, gümüş tavan rayları, 17” braga alaşım jantlar, 10.25” dijital gösterge paneli, anahtarsız giriş ve alıştırma sistemi, ön park sensörü, çift bölmeli elektronik klima ve otomatik katlanan yan aynalar bulunuyor.

317
Skoda Kamiq Temmuz ayı fiyatında büyük sürpriz; Listeye bakanlar gözlerine inanamadı - Sayfa 4

Skoda Kamiq’in 1.0 litre TSI ve 1.5 TSI olmak üzere iki farklı motor seçeneği bulunuyor.

417