Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı ikinci kez nişanlandı

Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı çifti ikinci defa nikah masasına oturmaya hazırlanıyor. Akçıl, Kıratlı’yı tekrar ailesinden istedi. Burcu Kıratlı'nın kahve ikram ederken çektiği görüntülerini paylaştı.

2018'de Amsterdam'da sürpriz bir nikahla evlenen ve 8 aylık evliliğin ardından boşanan Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı, geçtiğimiz yıl aralarındaki buzları eritmişti.

Çalkantılı ilişkilerinden sonra yeniden evlilik kararı alan ünlü çift, aile arasında düzenlenen törenle nişanlandı.

Akçıl, Kıratlı’yı tekrar ailesinden istedi. Burcu Kıratlı'nın kahve ikram ederken çektiği görüntülerini paylaşan Akçıl ,"Işıklar altındayız diye sanma ki geleneksiz göreneksiziz. Anlı şanlı bir isteme oldu. İlk seferinde çok konuşulmuştu, bu sefer söz sırası aşkta. Bırakın o konuşsun. Yakında" notunu yazdı.

Burcu Kıratlı da nişan fotoğrafını "Bu yola daha emin adımlarla ailelerimizle ilk adımı (2.kez) attık Aile her şeydir. Aile güçtür ve sevgidir" notuyla paylaştı.

Ünlü çiftin nikah töreni ise 22 Şubat'ta gerçekleşecek.

'İLK KEZ TEK EŞLİYİM'

Sinan Akçıl geçtiğimiz aylarda konuk olduğu programdaki açıklamalarıyla uzun süre konuşulmuştu.

Çapkın birisi olduğunu itiraf eden Akçıl, "Biz de genetik olabilir. Son ilişkime kadar bayağı çapkın bir çocuktum. İlk kez tek eşliyim diyebilirim. Ondan önce değildim. Napayım yani." demişti.