Bodrum'a 15 dakika yetti! Sağanak sonrası cadde ve sokaklar göle döndü

Muğla'nın Bodrum ilçesinde 15 dakika etkili olan kuvvetli sağanak günlük yaşamı olumsuz etkilerken, sürücüler ilerlemekte güçlük çekti, bazı evleri su bastı.

POSTA POSTA
Bodrum'a 15 dakika yetti! Sağanak sonrası cadde ve sokaklar göle döndü

Bodrum'da sabah saatlerinde başlayan sağanak, yarımada genelinde bölgesel olarak etkisini gösterdi. Öğleden sonra etkisini artıran kuvvetli sağanak günlük yaşamı olumsuz etkilerken, Bitez, Gümbet, Konacık ve Eskiçeşme mahallerinde cadde ve sokaklar suyla doldu.

Bodrum'a 15 dakika yetti! Sağanak sonrası cadde ve sokaklar göle döndü - Resim : 1

Sürücüler zor anlar yaşarken, yayalar ise suyla dolan sokaklarda yürümekte güçlük çekti. Eskiçeşme Mahallesi'nde 4 evi su bastı. Suyla dolan evlerdeki eşyalar zarar gördü. Belediye ekipleri, evlere dolan yağmur sularını ve suyla dolan yollarda tahliye çalışması yapıp, tıkanan mazgalları açtı.

Bodrum'a 15 dakika yetti! Sağanak sonrası cadde ve sokaklar göle döndü - Resim : 2

Evini su basan Hamza Doruk, "Geçen gün yağan yağmurda da aynı şeyi yaşadık. 15 dakikalık yağmur sonrası mağdur olduk. Belediye yardım etti, teşekkür ediyorum ama bu sorunun da çözülmesi gerekiyor" dedi.

Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında POSTA internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.
SONRAKİ HABER