Peugeot 28 bin lira indirdi! Opel, Kia, Seat, Toyota, Renault, Fiat, Kia, Honda, Volkswagen 2021 yılı sıfır araç kampanyaları..

2021'in ilk aylarında, araba markaları koronavirüs nedeniyle düşmüş olan satışları artırmak için birbirinden cazip kampanyalar hazırlıyor. Döviz kurundaki düşüşle  birlikte markalar sıfır araç alımında faizleri sıfırlayıp 28 bin TL'ye kadar indirim imkanı sunuyor. Vatandaşlar sıfır araç fiyatlarını araştırıyor. En ucuz sıfır araçların ne kadar olduğunu merak ediyor. İşte Peugeot, BMW, Mercedes, Citroen, Peugeot, Opel, Kia, Seat, Toyota, Renault, Fiat, Honda, Volkswagen kampanyaları...

Sıfır araç almak isteyen vatandaşlar, 2021 şubat ayı en uygun sıfır araç fiyatlarını araştırmaya başladı. Sıfır otomobil alacaklar markaların kampanyalarını yakından takip ederken şubat ayına ilişkin sıfır otomobil fiyatları da güncellendi. Şubat 2021'e ait en uygun sıfır araçları ve fiyatlarda son 3 ay içerisinde yaşanan değişimleri derledik.

133

SALGIN OTOMOTİV SEKTÖRÜNÜ DE ETKİLENDİ

Geçtiğimiz 2020 yılının ocak ayından bu yana bütün dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınının küresel ekonomiye faturası ağır oldu. Ölümcül virüs deyim yerindeyse ülke ekonomilerine tırpan vurdu.

233

Krizin etkilerinin ilerleyen dönemlerde ortaya çıkacağını belirten uzmanlar büyük hasarın kolayca tamir edilemeyeceği görüşünde.

333

Covid-19'un küresel piyasaarda yarattığı dalgalanmalar özellikle salgının ilk dönemlerinde birçok sektörü olumsuz etkiledi. Otomotiv, en fazla etkilenen sektörlerin başında geldi. 

433