için kaldı

Ahmet Hakan: Bu eleman derhal araştırılmalı

Hürriyet Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan uyuşturucu görüntüleriyle ve lüks arabalarıyla gündem olan K.A. ile ilgili, bugünkü yazısında özel bir başlık açarak "Düşük bir ücretle genel merkezde görev yapan bu eleman, nasıl oluyor da lüks araçlarda hava atabiliyor, derhal araştırılmalı " yorumunda bulundu.

F5HABER F5HABER

Hürriyet Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan bugünkü yazısında, lüks bir araçta uyuşturucu madde kullanırken çekilmiş görüntülerinin yayılması sonrası gözaltına alınan, AK Parti Genel Merkezi’nde büro personeli olarak çalıştığı belirtilen K. A.ile ilgili araştırma yapılması gerektiğini söyledi. 

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ’ın konuya ilişkin açıklamasını hatırlatan Hakan, “Hamza Dağ’ın ‘Yasal sürecin takipçisi olacağız’ demesi, önemli. Ancak takipçisi olmaları gereken bir husus daha var” diyerek şunları kaydetti:

“Düşük bir ücretle genel merkezde görev yapan bu eleman, nasıl oluyor da lüks araçlarda hava atabiliyor. Derhal bu konuda araştırma yapılmalı. Bu elemana “nereden buldun” sorusu sorulmalı ve elde edilen neticeler kamuoyuyla şeffaf şekilde paylaşılmalı.”

SONRAKİ HABER