Mahmut Tuncer'i görenler tanıyamadı; Ivana Sert'in filtresinden o da nasibini aldı

Geçtiğimiz Aralık ayında, iş adamı Sezer Dermenci ile nikah masasına oturmasıyla gündeme gelen ünlü modacı Ivana Sert, bu kez Mahmut Tuncer'le paylaştığı fotoğrafıyla sosyal medyanın diline düştü. Paylaşılan fotoğrafta oldukça genç görünen Tuncer'e yaptığı photoshop takipçilerinin gözünden kaçmadı.

Geçtiğimiz aralık ayında Maldivler'de yapılan bir törenle Sezer Dermenci ile nikah masasına oturan Ivana Sert, sosyal medyadaki paylaşımlarıyla sık sık isminden söz ettiriyor.

Ünlü modacı, bu kez türkücü Mahmut Tuncer ile çektiği bir selfieyi Instagram hesabında takipçilerinin beğenisine sundu. Söz konusu fotoğrafa uygulanan photoshop nedeniyle oldukça genç görünen Mahmut Tuncer, sosyal medyada gündem oldu. 

60 yaşındaki şarkıcı Mahmut Tuncer, Sert'in yaptığı photoshop'lu fotoğrafıyla çok sayıda yorum aldı.

MAHMUT TUNCER KİMDİR?

Şanlıurfa'da doğan Tuncer, Küçük yaşlardan itibaren futbol ile ilgilenmiş ve Urfaspor'da profesyonel oyuncu olarak görev almış. Hayatını futbolcu olarak devam ettiren Mahmut Tuncer'in ses sanatçısı olmaya dair hiçbir düşüncesi yoktu.

Amatör olarak arkadaş toplantılarında şarkı söylediği zamanlarda arkadaşları tarafından sesi çok beğeniliyordu. 11 Nisan 1979 yılında Urfa'nın kurtuluşunu kutlamak amacı yapılan gecede, İbrahim Tatlıses'in gelmemesi ile teknik direktörü onun sahneye çıkmasını önerdi ve Mahmut Tuncer sahne aldı.

1979 yılında TRT Radyosu'nun açmış olduğu sınavlara katılarak birinci oldu ve 1980 yılında 'Uyandım Sabah ile' adlı ilk albümünü çıkardı. Gelen süreç ile birlikte hemen hemen her yıl bir albüm çıkarmıştır. Flash TV'de eğlence programı sunmaktadır. Ses sanatçılığının yanı sıra 20 film ile başrol oyuncusu olarak rol alan sanatçının 80 tane bestesi bulunmaktadır.

Işıl Tuncer ile evli olan Mahmut Tuncer, dört çocuk sahibidir.

IVANA SERT KİMDİR?

25 Ekim 1979 doğumlu Sırp moda tasarımcısı olan Ivana Sert, modellik kariyeri öncesi piyano ve bale okumuştur. Uzun yıllar yaşadığı Belgrad'ta düzenlenen güzellik yarışmasında birinci olarak Miss Belgrade unvanını alan Sert, 1990'lı yıllarda Miss Yugoslavia ve Miss Globe International gibi yarışmalara katılmıştır.