Yargı dizisinin yeni fragmanında büyük aşk! Savcı Ilgaz görevinden istifa ediyor

Yayınlanmaya başladığı ilk günden itibaren seyirciyi ekrana kilitleyen Yargı dizisinin merakla beklenen, 16. yeni bölümünden ilk fragman yayınlandı. Yargı'nın yeni bölümünde yaşanan şok bir gelişme seyirciyi bekliyor. Cezaevine giren Ceylin'i kurtarmak isteyen Ilgaz, savcılık görevinden istifa ederek Ceylin'in avukatı oluyor.

F5HABER F5HABER
Yargı dizisinin yeni fragmanında büyük aşk! Savcı Ilgaz görevinden istifa ediyor

Başrollerini Pınar Deniz, Kaan Urgancıoğlu, Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Mehmet Yılmaz Ak, Zeyno Eracar, Ali Seçkiner Alıcı ve Uğur Aslan'ın yer aldığı Yargı dizisi 16. yeni bölümüyle 16 Ocak Pazar akşamı izleyicisiyle buluşacak. Yeni bölüme ise Ceylin'i kurtarmak isteyen Ilgaz'ın mücadelesi damga vuracak.

Yargı dizisinin yeni fragmanında büyük aşk! Savcı Ilgaz görevinden istifa ediyor - Resim : 1

ILGAZ, CEYLİN'İN AVUKATI OLUYOR

Yargı'nın yeni bölümünde, Ceylin'i kurtarmak için savcılık görevinden istifa eden Ilgaz, avukat olarak sevdiği kadının savunmasını yapmaya hazırlanıyor.

YARGI'NIN SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Yargı'nın 15. bölümünde Engin'i öldürme şüphesiyle gözaltına alınan Ceylin, tutuklanarak cezaevine gönderildi. Ceylin'in suçsuz olduğuna inanan Ilgaz ise olay yerine giderek incelemelerde bulundu. Yaşananları hatırlayamayan Ceylin ise kafasında yaşadığı tutarsızlıklardan dolayı sessiz kalmayı tercih etti. Yekta Tilmen, oğlu Engin'in ölümüyle birlikte tüm gücünü seferber ederek apaçık bir savaş ilanında bulundu.

SONRAKİ HABER